Aktualności

Zdjęcie do wiadomości

Testy genetyczne w poradni w Lublinie i Lubartowie

Poradnia „Dobry Dietetyk” w Lublinie jest dystrybutorem testów genetycznych Biogenetica International Laboratories Sp. zo.o.

Oparte na dorobku  naukowym, doświadczeniu i rzetelnych badaniach międzynarodowego zespołu specjalistów pozwalają na przeanalizowanie ponad 100 genów w licencjonowanym, certyfikowanym przez CLIA amerykańskim labolatorium. Wszystkie oferowane testy oparte są o badanie próbki śliny bądź wymazu z policzka. Pobranie materiału do badania jest łatwe, szybkie i bezbolesne. Umożliwiają postawienie szybkiej i właściwej dnaignozyoraz dobór odpowiednich środków zapobiegających rozwojowiu choroby lub jej wystąpieniu.

Testy, które można wykonać:

Test Fit:
umożliwia szybki i skuteczny dobór diety i ćwiczeń najskuteczniejszych dla indywidualnego organizmu. Wyniki testu mają postać osobistego raportu genetycznego. Zawierają ponad 40 stron wartościowych wskazówek dotyczących właściwego programu odżywiania i aktywności fizycznej.

Test Cellulit:
Wskazuje na predyspozycje genetyczne do wystąpienia umiarkowanej i cięzkiej postaci cellulitu.
Pomaga w doborze skutecznych metod zapobiegania jego wystąpieniu lub leczeniu, jeśli pojawiły się już objawy. Sprawdza, które substancje zawarte w dermokosmetykach lub uzywane podczas zabiegów w gabinecie kosmetycznym, bedą w przypadku danej osoby efektywne w walce o zdrową i gładką skórę.

źródło: dobrydietetyk.pl
POKAŻ