Aktualności

Ogólnopolska Akcja "Dieta dla Urody"

Ruszyła wielka, ogólnopolska akcja „Dieta dla urody”. Dietetycy naszej sieci w całym kraju postarają się przekonać, że dieta nie musi kojarzyć się jedynie z odchudzaniem czy wspomaganiem leczenia chorób ale także może mieć kolosalny wpływ na to jak wyglądamy.

Dla wybranych osób które chciałyby odczuć wyjątkowe działanie diety na własnej skórze przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę! Jest nią bezpłatna konsultacja dietetyczna połączona z otrzymaniem dwutygodniowego programu żywienia którego celem ma być głęboka regeneracja oraz odżywienie skóry, włosów i paznokci. 

Podczas każdej konsultacji  dietetyk dokona szczegółowej analizy i oceny dotychczasowego sposobu żywienia, stanu zdrowia, badań laboratoryjnych oraz wyników wybranych pomiarów antropometrycznych. To z kolei będzie podstawą do przekazania szczegółowych instrukcji dotyczących stosowania specjalnie przygotowanego programu żywienia, którego celem będzie poprawa największych atrybutów urody.

Wystarczy  jedynie dwa tygodnie stosowania tej diety, aby zobaczyć jej pierwsze, wyjątkowe działanie na organizm. Specjalnie opracowany program dietetyczny będzie miał za zadanie zapewnić skórze i jej najważniejszym przydatkom niezwykłą dawkę substancji odżywczych, oczyszczających, regenerujących i ochronnych. Nie będzie tutaj żadnego przypadku. Wszystkie składniki zostaną dobrane tak by skóra, włosy i paznokcie po prostu lśniły. Co więcej, potrzeby te zostaną spełnione wyłącznie w oparciu o naturalne produkty żywnościowe bez konieczności stosowania jakichkolwiek suplementów. 

Osoby które chcą skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej konsultacji dietetycznej a także otrzymać wyjątkowy prezent pod postacią dwutygodniowego programu żywienia rewitalizującego skórę, włosy i paznokcie mogą kontaktować się z właścicielami gabinetów urody w całym kraju które działają w pobliżu poradni Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk. Na liście naszych partnerów znajdują się dziesiątki placówek takich jak: gabinety kosmetyczne, centra kosmetologiczne, gabinety fryzjerskie, stylizacji paznokci, masażu, gabinety dermatologiczne, itp. 

UWAGA!

Jeżeli naszych upominków nie znajdziesz w wybranym przez Ciebie gabinecie urody poproś właściciela by skontaktował się z nami pod adresem biuro@apz.pl lub przez FB https://www.facebook.com/franczyzadietetyka/, a przekażemy mu dla Ciebie ten wyjątkowy prezent! 

Co zyskasz korzystając z naszej usługi?

  • Zobaczysz wyraźny spadek wagi
  • Oczyścisz się z toksyn
  • Ujędrnisz ciało
  • Złagodzisz zmarszczki i cellulit
  • Zrewitalizujesz skórę
  • Złagodzisz podrażnienia
  • Wzmocnisz włosy i paznokcie
  • Odżywisz wszystkie komórki

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo, oprócz Karty Podarunkowej otrzymasz jeszcze jedną interesującą niespodziankę :) 

Lista upominków z oczywistych powodów jest bardzo ograniczona (ok. 4-5 upominków na gabinet), a o tym który klient je otrzyma będą decydować właściciele gabinetów urody. 

POKAŻ