DOBRY DIETETYK℠
facebook

Aktualności

Pasja pozwala nam się rozwijać!

Ogólnopolska Sieć Poradni Dobry Dietetyk przygotowuje coraz większe udogodnienia i łatwy dostęp do ważnych informacji pacjentom placówek Dobry Dietetyk.

W ostatnich tygodniach wdrożono zaawansowany projekt indywidualizacji poradni, opracowując dla każdego dietetyka własny niezależny portal internetowy gdzie pacjent może w łatwy sposób dotrzeć do swojego specjalisty, znaleźć informacje o jego kwalifikacjach, osiągnięciach, poczytać opinie na jego temat, czy prześledzić ciekawe historie sukcesu pacjentów. Każda indywidualna strona internetowa to także baza ogromnej porcji wiedzy oraz zbiór informacji na temat aktualnych wydarzeń.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy w ramach projektu sieci Dobry Dietetyk uruchomiono ponad 100 niezależnych internetowych, co wyraźnie poprawiło dostęp do informacji o naszych dietetykach oraz placówkach które prowadzą.

Oto wybrane przykłady, czego mogą dowiedzieć się pacjenci sieci Dobry Dietetyk dzięki wprowadzonej indywidualizacji stron internetowych naszych dietetyków:

Pasja pozwala nam się rozwijać!

źródło: dobrydietetyk.pl