Historie sukcesów

Historie sukcesów

Zrzuciłem ponad 40 kg tłuszczu

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się w maju. To był moment, w którym powiedziałem sobie jasno: „Musisz o siebie zadbać! Musisz zmienić to, co tak długo było dla Ciebie utrapieniem i bolączką – wygląd”. Niestety fizyczność, która mi towarzyszyła przez wiele lat nie była pomocna w życiu.

Osiągnięty cel: -40kg

Mnóstwo razy stawiała bariery w różnych życiowych sytuacjach. Właśnie wtedy nastąpił krytyczny moment, kiedy postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i zapisałem się na wizytę do p. Adriana Kowalewskiego. Po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat moja głowa napełniła się optymistycznymi myślami i ogromną dozą motywacji. Pomyślałem: „Tym razem się uda! Nie poddam się!”. I tak właśnie się stało.

Przyszedłem do poradni Dobry Dietetyk we Włocławku jako nieśmiały, z niską samooceną, zamknięty w sobie student. Przyczyną mojej otyłości nie były ani choroby, ani żadne schorzenia. Miałem to szczęście, że przy tylu nadmiernych kilogramach nie nabawiłem się żadnej choroby (pewnie dlatego, że jestem jeszcze osobą młodą i mój organizm jest stosunkowo silny).  Moja otyłość natomiast wynikała z bardzo niezdrowego trybu życia jaki prowadziłem, a także problemów osobistych. Podczas trwania terapii bywało różnie, jak to mówią: ”Raz na wozie, raz pod wozem”. Moja liczba kg z miesiąc na miesiąc była znacząco mniejsza. Jednak był taki moment, kiedy kg raz spadały, a raz zatrzymywały się w miejscu. Takie chwile nie motywują, jednak Pan Adrian przekonywał mnie, że organizm to nie maszyna, którą da się zaprogramować tak, jak my tego chcemy i że wszystko się unormuje i osiągnę swój cel. Teraz wiem, że miał rację! :)

Tak jak zawsze i wszędzie były lepsze i gorsze dni, ale mając w głowie powód, dla którego to robię nie poddałem się! Walczyłem do końca! Opłacało się! Osiągnąłem pełen sukces! Wraz ze spadkiem ponad 40 kg tłuszczu stałem się mężczyzną pewnym siebie, znającym swoją wartość, wierzącym w swoje możliwości. Poczułem, że teraz mogę osiągnąć wszystko! Poczułem się lekko, pierwszy raz tak dobrze w swoim ciele! Znalazłem swoją drugą połowę, co wcześniej było dla mnie wręcz niemożliwe do osiągnięcia. Poza tym poprawiłem wyniki w nauce. Polubiłem sport, a przede wszystkim treningi na bieżni. Regularnie ćwiczę, chodzę do klubu, zdrowo się odżywiam i dopiero teraz CZUJĘ, ŻE ŻYJĘ! :)

Nigdy bym nie pomyślał, że utrata kg wpłynie korzystnie na tak wiele aspektów w moim życiu.

Wszystkim tym, którzy chcą zmienić swoje życie na lżejsze, zdrowsze, piękniejsze, pełne radości, optymizmu ze szczerego serca polecam wizytę u dietetyka, p. Adriana Kowalewskiego.  Pan Adrian nie dość, że jest osobą bardzo miłą, ma odpowiednie podejście do pacjenta, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, to jest wielkim specjalistą i profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Skoro udało się mi, to jestem przekonany, że uda się każdemu!

Dietetyk prowadzący
- Adrian Kowalewski

Telefon:

665 417 215

Zapraszam do moich poradni: Włocławek Toruń

Mój dietetyk
POKAŻ