Historie sukcesów

Historie sukcesów

Zgubiłem 20kg ale to jeszcze nie koniec

Jak długo trwała terapia dietetyczna i jaki udało się odnieść sukces? Z Panem Kamilem spotkaliśmy się kiedy ważyłem prawie 112kg, od Marca do Lipca udało nam się zejśc do wagi 90kg, czyli w sumie ponad 20kg.

Krzysztof
Osiągnięty cel: -20kg

Jak zmieniła się sylwetka?

Na początku usyaliliśmy szczegółowy plan działania, rozpisaliśmy odpowiedni program treningowy, założenie było takie aby oprócz spadku kilogramów zbudować wysportowaną sylwetkę, no i udało się. Zgubiłem w pasie prawie 20cm, a co najfajniejsze to powoli pojawiająca się ,,kratka" na brzuchu.

Co najbardziej podobało się Panu w terapii?

Najważniejsze dla mnie od samego początku była prostota posiłków, już pierwsze dni diety uświadomiły mnie, że może być prosto, szybko i bardzo smacznie. Dzięki szczegółowym informacjom, które zebrał pan Kamil udało się dopsować menu do mojego trybu pracy.

Co chciałby Pan przekazać innym?

Jeśli macie marzenia o wysportowanej, szczupłej sylwetce to nie zastanawiajcie się zbyt długo, wszystko jest w waszych rękach, wystarczy włożyć w to tylko troszkę energii, Pan Kamil na pewno wam w tym pomoże.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Kamil Osowski

Spotkaliśmy się z Panem Krzysztofem wczesną wiosną, jak na 21 letniego chłopaka miał dość wysoki wskaźnik BMI co mogło spowodować potencjalne problemy zdrowotne w przyszłości. Pierwsze moje słowa brzmiały ,,musisz wziąść się do roboty jeśli chcesz być zdrowy i cieszyć się długo młodością". Po naszym pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mamy ... więcej

Spotkaliśmy się z Panem Krzysztofem wczesną wiosną, jak na 21 letniego chłopaka miał dość wysoki wskaźnik BMI co mogło spowodować  potencjalne problemy zdrowotne w przyszłości. Pierwsze moje słowa brzmiały ,,musisz wziąść się do roboty jeśli chcesz być zdrowy i cieszyć się długo młodością". Po naszym pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mamy wielkie  szanse na osiągnięcie sukcesu. Odpowiednio dopasowaliśmy plan dietetyczny do trybu pracy co przełożyło się na bardzo szczegółowe przestrzeganie zaleceń, zarówno dietetycznych jak i treningowych. Założyliśmy również, że oprócz spadku masy ciała fajnie byłoby poprawić wygląd sylwetki. Po 4 miesiącach prawie osięgneliśmy zakładany cel, waga spadła ponad 20kg, centymetrów ubyło w pasie, nastomiast praca na siłowni bardzo mocno zmieniła sylwetkę. Podczas naszego ostatniego spotkania pan Krzysztof powiedział: ,,To jeszcze nie koniec, walczymy dalej".

zwiń

Telefon:

+48504059189

Zapraszam do moich poradni: Rumia Wejherowo Lębork

Mój dietetyk
POKAŻ