DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości

Zgubiłam 15 kilogramów, odzyskałam radość życia, poczucie własnej wartości...Czuję się młoda, piękna, atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa! Od pierwszej wizyty u Pana Kamila moje życie zmieniło się o 180 stopni – jestem szczęśliwa, energią i optymizmem mogłabym obdzielić cały świat!

Helena
Osiągnięty cel: -15kg

Błędy z przeszłości

Od wielu lat walczyłam z nadwagą. Ukrywałam ją w luźnych tunikach, swetrach, kurtkach. Po urodzeniu dzieci też nie mogłam pozbyć się nadmiaru kilogramów. W czasie ciąży i połogu jadłam za dwoje. Popełniałam wiele błędów żywieniowych. Jadłam do woli ciasta, czekoladki, słodkie owoce. Nie wiedziałam, że to wielki błąd. Najwięcej kilogramów przybyło mi w okolicach brzucha i bioder. Przez lata próbowałam walczyć z otyłością, chodząc na fitness, jeżdżąc rowerem, pływając w basenie. Wszystko bez rezultatu. Czułam się ciężka i sfrustrowana.

Droga do zdrowia

Od przyjaciółki dowiedziałam się, że w Lęborku jest Poradnia Dobry Dietetyk. Wcześniej widziałam reklamę tej poradni w mieście. Rozważałam pójście do dietetyka na początku stycznia bieżącego roku. Było to jedno z postanowień noworocznych. Względy zdrowotne zaważyły o mojej decyzji i tak pod koniec kwietnia trafiłam do Pana Kamila na pierwszą wizytę. Pan Dietetyk okazał się niezwykle kompetentnym i pełnym empatii specjalistą, a ja byłam zdeterminowana i gotowa na dietę prowadzącą do zgubienia zbędnych kilogramów. Ze względu na przebytą chorobę nie mogłam mieć nadwagi. Pan Dietetyk zalecił mi też treningi z kijkami 4 razy w tygodniu. Zaczęłam więc energicznie działać...

Smacznie i zdrowo

Otrzymałam od Pana Kamila program żywieniowy ściśle dostosowany do mojego wieku, wzrostu, przebytych chorób i trybu życia. Korzystanie z tego programu nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Szybko wdrożyłam zasady żywieniowe opracowane na 5 posiłków dziennie. Przygotowanie potraw nawet zaczęło sprawiać mi radość, bo zajaśniała nadzieja, ze mogę być lżejsza. Posiłki okazały się smaczne, urozmaicone i ze zdziwieniem zauważyłam, że nie ciągnie mnie już do słodyczy ani do podjadania między posiłkami. Polubiłam śniadaniowe sałatki warzywne, owsianki z owocem, a także pyszne obiady, które nie są pracochłonne. Co ciekawe, niektóre przepisy obiadowe wykorzystuję, przygotowując posiłki dla całej rodziny.

Zgrabnie i zdrowo

Od końca kwietnia do teraz zgubiłam dzięki diecie opracowanej przez Pana Kamila aż 15 kilogramów. Zgodnie z zaleceniami Pana Dietetyka chodziłam 4 razy w tygodniu na treningi z kijkami. Ponadto przestrzegałam programu żywieniowego. Jestem przekonana, że bez fachowej pomocy Pana Kamila nie zrzuciłabym tak wiele kilogramów. Cieszę się, że wreszcie mogę założyć obcisłe spodnie i bluzki. Czuję się młodsza i atrakcyjniejsza. Zmieniło się też moje codzienne życie. Szybko wykonuję porządki domowe, stałam się energiczna, optymistyczna, unormowało mi się też ciśnienie krwi, poprawił się wygląd włosów i paznokci. Mam świadomość, że ładnie wyglądam i dlatego wzmocniło się moje poczucie własnej wartości. Każdego dnia nabieram przekonania, jak ważne jest regularne spożywanie odpowiednio dobranych posiłków. Teraz mogę stwierdzić, że decyzja o pójściu do Pana Dietetyka była jedną z najlepszych w życiu. Pan Kamil okazał się niezwykle skutecznym specjalistą. Polecam wizytę u Najlepszego Dietetyka każdemu, kto zmaga się z nadwagą. Naprawdę warto skorzystać z dobrych porad, aby być zdrowym, szczęśliwym i czuć się młodo.

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Kamil Osowski

Na początek Pani Helence należą się oczywiście wyrazy uznania i podziękowania za zaufanie jakim obdarzyła moją osobę. Decyzja o spotkaniu ze specjalistą nie była na pewno łatwa, wymagała odwagi i znalezienia w swoim charakterze siły, która pozwoliła tak mocno odmienić życie i wzmocnić poczucie własnej wartości. Zmiany, które następowały z ... więcej

Na początek Pani Helence należą się oczywiście wyrazy uznania i podziękowania za zaufanie jakim obdarzyła moją osobę. Decyzja o spotkaniu ze specjalistą nie była na pewno łatwa, wymagała odwagi i znalezienia w swoim charakterze siły, która pozwoliła tak mocno odmienić życie i wzmocnić poczucie własnej wartości. Zmiany, które następowały z czasem, ubytek zbędnych kilogramów, poprawa kondycji, samopoczucia dawały o sobie coraz bardziej znać nie tylko na wadze ale również poprzez pojawiający się optymizm, którym Pani Helenka potrafi coraz lepiej ,,zarażać” innych. Teraz już wie, że przygotowywanie posiłków może sprawiać radość podobnie jak lepsze samopoczucie, energia czy założenie bluzki w mniejszym rozmiarze. Cieszę się niezmiernie, że ,, decyzja o pójściu do Dobrego Dietetyka była jedną z najlepszych w życiu”.

zwiń

Telefon:

504 059 189

Zapraszam do moich poradni: Wejherowo Rumia Lębork

Mój dietetyk