DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Zawsze należałam do osób "większych"

Moje problemy z nadwagą zaczęły się już w dzieciństwie. Kilka razy próbowałam zrzucić zbędne kilogramy, stosując różne diety znalezione w Internecie. Niestety nie wytrzymywałam na nich zbyt długo. Kiedy poszłam na studia zaczęłam jeszcze bardziej tyć. Nieregularne posiłki, złe nawyki żywieniowe. W znacznym stopniu wpłynęło to na dodatkowe kilogramy.

Judyta
Osiągnięty cel: -18 kg

Doszły także bezdechy senne, znajomi powtarzali mi, że jestem coraz grubsza. W końcu nie wytrzymałam i stwierdziłam, że muszę się za siebie zabrać. Nie chciałam stosować rygorystycznych diet ponieważ wiedziałam, że długo na nich nie wytrzymam.

Zdecydowałam, że skorzystam z porady dietetyka

Zasięgnęłam opinii kilku osób i trafiłam do Poradni Dobry Dietetyk w Bytomiu. Pierwszą wizytą byłam bardzo podekscytowana. Nie mogłam się doczekać kiedy zacznę dietę. Pani Estera bardzo dokładnie wyjaśniła mi co mnie czeka. Po otrzymaniu dwutygodniowego jadłospisu nie wierzyłam, że tak dużo jedząc schudnę choćby kilka kilogramów. Stało się jednak inaczej. Już po kilku tygodniach zauważyłam znaczącą różnice. Najadałam się do syta, jedząc to co lubię. Będąc na diecie ułożoną przez Panią Esterę nigdy nie odczuwałam głodu - wręcz przeciwnie. Nikt ze znajomych nie chciał mi uwierzyć, że jedząc tak dużo różnych pyszności można w ogóle schudnąć. Moim celem było zrzucenie 18kg. Dieta, ćwiczenia 3 razy w tygodniu oraz comiesięczne pochwały pani Estery motywowały mnie do dalszej walki ze zbędnymi kilogramami. W końcu się udało.

Po niespełna 6 miesiącach osiągnęłam swoja wymarzoną wagę

Z 79kg zeszłam do 61kg. Zmieniłam całą garderobę. Luźne bluzki zamieniłam na obcisłe t-shirty, zaczęłam nosić sukienki i spódnice, których do tej pory nie odważyłam się założyć. Rodzina i znajomi byli pod ogromnym wrażeniem mojej metamorfozy.

Nigdy nie przypuszczałam, że odchudzanie może mi sprawić tyle przyjemności

Poradnię Dobry Dietetyk gorąco polecam wszystkim, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą. Na pewno nie będziecie żałować!  

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, pani Estery Durbacz z poradni Dobry Dietetyk w Bytomiu

Pani Judyta zasługuje na ogromną pochwałę i docenienie za wytrwałość oraz sumienność w stosowaniu zaleceń. Pomimo młodego wieku, spędzania dużej ilości czasu na uczelni doskonale poradziła sobie z zastosowaniem zaleceń. Wspólnie udało nam się naprawić błędy dietetyczne, które wcześniej jej doskwierały. Z wizyty na wizytę Pani Judyta była szczuplejsza i bardziej uśmiechnięta. Jest przykładem dla każdego pacjenta, pokazała, że wyłącznie poprzez poprawę nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia można osiągnąć wymarzone efekty. Od osiągnięcia celu minęło już kilka miesięcy, a Pani Judyta nie zamierza porzucać dobrych nawyków i pięknie wygląda. Serdecznie dziękuję za współpracę i gratuluję sukcesu. Życzę sobie wyłącznie takich zadowolonych pacjentów.

Dietetyk prowadzący
- Estera Durbacz

Telefon:

666 054 811

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk