DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Z pomocą Pana Adriana udało mi się, jak dotąd, zrzucić 30 kg!

Historia Pani Kasi jest niesamowita. Osoba nieśmiała, delikatnie zamknięta w sobie, która bez nadziei na utratę wagi, poprawę wyglądu i zdrowia przychodzi do gabinetu 19 lutego 2015 roku. Nadzieję tę zgasili lekarze, którzy utwierdzali w przekonaniu naszą bohaterkę, że z chorobą Hashimoto niemożliwe jest zgubienie kilogramów, a także poprawa badań laboratoryjnych, że trzeba się z tym po prostu pogodzić.

Kasia
Osiągnięty cel: -30kg

Złe wyniki badań i ciągłe zmęczenie

Na całe szczęście Pani Kasia trafiła do naszego gabinetu. Jej początkowy stan nie był zadawalający, złe wyniki badań laboratoryjnych – podwyższone TSH i przeciwciała aTPO i aTG, zaburzony lipidogram. Do tego wszystkie możliwe objawy niedoczynności tarczycy: wieczne zmęczenie, osłabiona odporność, częste „łapanie” infekcji, sucha, blada i szorstka cera, wypadanie włosów, intensywne przybieranie masy ciała i tkanki tłuszczowej. Brzmi tragicznie, prawda?

Dieta idealna

Takie też było samopoczucie Pani Kasi. Do dobrego nastroju nie przyczyniały się również liczby na naszym analizatorze – 99,1 kg i 48% tkanki tłuszczowej. Zastosowaliśmy więc terapię żywieniową z wykluczeniem nabiału i glutenu. Do tego regularny wysiłek fizyczny o średniej intensywności. I co się stało? Pani Kasia w 11 miesięcy zrzuciła ponad 30 kg! Cuda? Magia? Oczywiście, że nie! Odpowiednia terapia żywieniowa + minimalna ilość aktywności robią czary mary z naszym ciałem i zdrowiem, nawet przy takich schorzeniach jak Hashimoto. Pani Kasia nie porzuciła tylko kg, ale również objawy, towarzyszące jej wcześniej, co ważne - zostawiła daleko w tyle brak pewności siebie i zyskała radość życia, a co najważniejsze - stan choroby przeszedł w fazę remisji (wyciszenia). Gratulujemy z całego serca!

Profesjonalnie i smacznie

Z pomocą Pana Adriana udało mi się, jak dotąd, zrzucić 30 kg. Dieta przygotowana bardzo profesjonalnie pod Hashimoto, na które choruję. Posiłki smaczne i łatwe w przygotowaniu. Kontakt z Panem Adrianem szybki i miły, zawsze odpowiadał nawet na banalne pytania. Zdrowe nawyki żywieniowe którymi "zaraził" mnie Pan Adrian zostaną ze mną na zawsze.

Dietetyk prowadzący
- Adrian Kowalewski

Telefon:

665 417 215

Zapraszam do moich poradni: Włocławek Toruń

Mój dietetyk