DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Wystarczyło pół roku i jestem lżejsza o 20kg !

Moja przygoda z dietetykiem zaczęła się dokładnie 6 maja 2015r. Dwukrotnie poddawałam się różnym próbom odchudzania, niestety przynosiły one efekt ubytku kilku kilogramów, które bardzo szybko do mnie wracały.

Joanna
Osiągnięty cel: -20kg

W poszukiwaniu odpowiedniej diety

Ostatnią… modną… dietą… na którą… przeszłam była dieta białkowa tzw. Dukana, ale niestety po niej pojawiły się u mnie ogromne problemy zdrowotne. Efekty były fajne, ale co z tego jak bardzo bolała mnie głowa, nie miałam sił, pojawiła się zgaga, musiałam korzystać z akupunktury, bo bóle się nasilały. Pewnego dnia stwierdziłam: dość tego !!! Muszę coś ze sobą zrobić, a sama nie dam rady. Postanowiłam więc skorzystać z porady specjalisty.

Od początku wiedziałam, że się uda

Usłyszałam od znajomej o Pani dietetyk – Małgosi Wdówce, wyszukałam informacje i komentarze o jej poradni i postanowiłam skorzystać z Poradni DOBRY DIETETYK. Pierwszy plan żywieniowy dostałam na 21 dni i już po tym czasie zauważyłam ogromne zmiany oczywiście pozytywne. Po pierwsze zaczęłam się normalnie i zdrowo czuć, po drugie ogarnęło mnie ogromne szczęście, bo waga spadała w dół. Jestem upartą kobietą, lubię wyzwania - idąc do poradni wyznaczyłam sobie cel i byłam nastawiona na podjęcie walki.

Polecam każdemu korzystanie z porad specjalisty

Współpraca z Panią Małgosią i żywienie, które zlecała oraz nawyki które nabyłam nie wymagały walki. Wszystko układało się rewelacyjnie, stawałam się coraz lżejsza i czułam się doskonale. Przez pół‚roku straciłam ponad 20 kg !!! Dalej chodzę do pani Małgosi, ale tylko po to, by się ważyć i jak się okazuje jeszcze chudnę. Teraz czuję się lekka, chce mi się tańczyć, robić co chcę. Po prostu chce mi się żyć !!

Polecam wszystkim, którzy chcą zdrowo schudnąć panią Małgosię i jej poradnię Dobry Dietetyk

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Małgorzata Wdówka

Pani Joasia jest osobą bardzo odpowiedzialną i sumienną. Każdy plan realizowany był bardzo starannie, przez pół roku nie pojawiły się żadne wątpliwości. Nieraz podczas spotkać Pani Joanna wspominała, że nikt nie wierzy w jej sukces, ale była dzielna i się nie poddała. Życzę sobie i innym dietetykom takich zdyscyplinowanych pacjentów, ... więcej

Pani Joasia jest osobą bardzo odpowiedzialną i sumienną. Każdy plan realizowany był bardzo starannie, przez pół roku nie pojawiły się żadne wątpliwości. Nieraz podczas spotkać Pani Joanna wspominała, że nikt nie wierzy w jej sukces, ale była dzielna i się nie poddała. Życzę sobie i innym dietetykom takich zdyscyplinowanych pacjentów, a Pani Joasi gratuluję serdecznie.
 

zwiń

Telefon:

510473028

Mój dietetyk