Historie sukcesów

Historie sukcesów

Wyglądam lepiej, czuję się lepiej i mam więcej energii

Diety odchudzające stosowałam wielokrotnie. Albo bezskutecznie, albo z efektem jo-jo. Zasadniczą różnicą między dietami poprzednimi, a tą ustaloną przez  Panią dietetyk jest fakt, że po raz pierwszy mogłam jeść to, co lubię.

Marlena, Grójec
Osiągnięty cel: -15kg

Jak długo trwała terapia dietetyczna i jaki udało się odnieść sukces?

Moja przygoda z odchudzaniem pod czujnym okiem Pani Katarzyny trwała około 8 miesięcy. W tym czasie zupełnie bezstresowo udało mi się zrzucić 15 kilogramów. Wyglądam lepiej, czuję się lepiej i mam więcej energii. Co zmieniło się w Pani sposobie żywienia i stylu życia w stosunku do okresu poprzedzającego terapię?

Od zawsze starałam się zdrowo i racjonalnie odżywiać, a mimo to waga była zbyt duża. Główną zmianą było zwiększenie liczby posiłków. Wcześniej  jadałam bardzo nieregularnie, często obficie. W trakcie diety regularne, częste posiłki i mniejsze, choć wcale nie mniej sycące porcje. Zwiększyłam również aktywność fizyczną.

Co najbardziej podobało się Pani w prowadzonej terapii?

Najbardziej podobało mi się indywidualne i profesjonalne podejście dietetyka. Dzięki temu przez cały okres diety jadłam produkty, które lubię. Dieta była smaczna i nie monotonna, a posiłki bardzo urozmaicone, idealnie trafiające w moje gusta smakowe. Pani Katarzyna doskonale wsłuchała się w moje potrzeby. Dużym atutem była również możliwość stałego kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem.

Jakie dania najbardziej Pani odpowiadały? Czy dania są trudne w przygotowaniu? Moje uznanie szczególnie zdobyły obiady. Były proste i szybkie w przygotowaniu, dietetyczne, a jednocześnie niesamowicie smaczne. Czy dieta odchudzająca może być smaczna?

Posiłki były dobierane indywidualnie do moich upodobań kulinarnych. Było różnorodnie i bardzo smacznie!  Dieta była tak dobra, a jednocześnie syta, że w pewnym momencie przestałam ją traktować jako dietę odchudzającą, myślałam o tym po prostu jak o zaplanowanym jadłospisie, co z całą pewnością znacznie ułatwiło mi cały proces odchudzania.

Co Pani zdaniem udało się raczej na stałe zmienić w sposobie żywienia i stylu życia?

Na stałe wprowadziłam w swoje życie spożywanie 5 mniejszych posiłków dziennie, zamiast 1-2 dużych. Staram się jeść zdrowo. Utrzymuję dużą aktywność fizyczną. Dzięki temu pomimo zakończenia diety waga wciąż utrzymuje się na stałym poziomie. Czy wcześniej stosowała Pani diety odchudzające?

Diety odchudzające stosowałam wielokrotnie. Albo bezskutecznie, albo z efektem jo-jo. Zasadniczą różnicą między dietami poprzednimi, a tą ustaloną przez  Panią dietetyk jest fakt, że po raz pierwszy mogłam jeść to, co lubię. Dieta była bardzo urozmaicona, więc ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, nie miałam najmniejszych problemów, żeby w niej wytrwać.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Katarzyna Zawadzka

Pani Marlena przyszła do mojego gabinetu z problemem nadwagi. Z wizyty na wizytę kilogramy stopniowo ubywały, a każdy utracony kilogram był motywacją do dalszego działania. Jesteśmy już trzy miesiące po zakończonej terapii. Pani Marlena w trakcie jej trwania nauczyła się i wyrobiła sobie właściwe nawyki żywieniowe, które na co dzień ... więcej

Pani Marlena przyszła do mojego gabinetu z problemem nadwagi. Z wizyty na wizytę kilogramy stopniowo ubywały, a każdy utracony kilogram był motywacją do dalszego działania. Jesteśmy już trzy miesiące po zakończonej terapii. Pani Marlena w trakcie jej trwania nauczyła się i wyrobiła sobie właściwe nawyki żywieniowe, które na co dzień stosuje, dzięki czemu nie ma żadnego problemu z utrzymaniem wagi. Pani Marlena wie, że chwilowe odstępstwa od wyznaczonych zasad żywienia, np. tygodniowe wakacje – nie spowodują nagłego powrotu kilogramów – co było dla niej pozytywnym zaskoczeniem. Idealnym uzupełnieniem diety jest aktywność fizyczna, która nie jest jej obca. Pani Marlena jest bardzo sympatyczną osobą. Ogromną satysfakcją dla mnie był uśmiech na twarzy mojej pacjentki po każdym pomiarze wykonanym w gabinecie.

zwiń

Telefon:

+48537468648

Zapraszam do moich poradni: Grójec Warka Skierniewice

Mój dietetyk
POKAŻ