Historie sukcesów

Historie sukcesów

Warto zawalczyć o zdrowie naszych dzieci

Decyzja o przejściu na zdrowe żywienie córki podjęliśmy, gdy w wieku ośmiu lat ważyła 52 kg. Zaczynaliśmy pełni obaw i lęku, przerażeni czy podołamy.

Hania
Osiągnięty cel: -15kg

Dieta idealna

Pod profesjonalnym i czujnym okiem Pani dietetyk Katarzyny Zacharewicz, Hania zrzuciła 15 kg i waży po roku 37 kg. Z apatycznego, powolnego, niepewnego siebie dziecka stała się energiczną, rozgadaną… optymistką. Zbilansowane i systematyczne posiłki, dobrane pod gust żywieniowy Hani, przyniosły zamierzony efekt. Dziś› dumna jestem z córki i zachęcam wszystkich rodziców, którzy borykają się z takim samym problemem, aby spróbowali i zaufali sobie, dziecku, a przede wszystkim specjaliście. Nie bójmy się™ powiedzieć‡ "nie" stereotypom i zawalczmy o zdrowie naszych dzieci.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Katarzyna Zacharewicz

Pamiętam dzień, kiedy zobaczyłam Hanię po raz pierwszy. To było rok temu. Patrzała na mnie tymi pięknymi, dużymi oczętami. Chciałam wypaść jak najlepiej i zachęcić ją do wspólnej pracy. Jest bardzo sympatyczną dziewczynką. Ma wspaniałych rodziców, którzy obdarzyli mnie swoim zaufanie. Dziękuję im za to, gdyż właśnie dlatego od początku ... więcej

Pamiętam dzień, kiedy zobaczyłam Hanię po raz pierwszy. To było rok temu. Patrzała na mnie tymi pięknymi, dużymi  oczętami. Chciałam wypaść jak najlepiej i zachęcić ją do wspólnej pracy. Jest bardzo sympatyczną dziewczynką. Ma wspaniałych rodziców, którzy obdarzyli mnie swoim zaufanie. Dziękuję im za to, gdyż właśnie dlatego od początku konsekwentnie krok po kroku uczyliśmy Hanię nowych nawyków żywieniowych. Są efekty, udało się nam zadbać o zdrowie Hani. Jest uśmiechniętą ,rezolutną młoda damą, która już dużo wie na temat żywienia. To moja mała rzetelna pacjentka. Jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc rodzicom, którzy bardzo kochają swoją córkę i pragnęli zadbać o jej lepsze jutro.

zwiń

Telefon:

795 228 181

Zapraszam do moich poradni: Gorzów Wielkopolski

Mój dietetyk
POKAŻ