DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Uśmiecham się jeszcze częściej

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała już prawie 20 kg mniej!

Karolina, Lębork
Osiągnięty cel: -20kg

Pierwsze spotkanie z panem Kamilem, pierwsza rozmowa i pierwszy pomiar, a później zaskoczenie, że dieta będzie naprawdę indywidualnie dopasowana do mnie. W końcu nabrałam nadziei, że to naprawdę może się udać, że odniosę sukces. Teraz wiem, że było warto.

Przygodę z Dobrym dietetykiem rozpoczęłam na wiosnę

Chciałam w końcu raz na zawsze w zdrowy sposób pozbyć się problemu. Wiosna, lato, a jesienią waga pokazywała prawie 20 kg mniej. W sytuacji, kiedy miałam jakiś problem, zawsze mogłam skontaktować się, spotkać z panem Kamilem, który bardzo dokładnie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości.

Na początku miałam obawy czy podołam

Jednak po pierwszych kilku dniach zmian moich starych nawyków okazało się, że to nie jest nic trudnego, posiłki były bardzo proste, godziny dopasowane do trybu pracy. Teraz nabrałam takiej wprawy, że nie wyobrażam sobie niejedzenia śniadania przed wyjściem do pracy. Czuję, że dzięki temu mam energię przez cały dzień.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Kamil Osowski

Pani Karolina osiągnęła ogromny sukces, wspólnymi siłami udało się uzyskać spadek ponad 20 kg. Już pierwsze tygodnie terapii przyniosły bardzo owocne rezultaty. Po 2 miesiącach waga wskazywała ponad 8 kg mniej, co pokazało, jak rzetelnie pani Karolina przestrzegała zaleceń. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy indywidualny program aktywności ruchowej, dzięki któremu kilogramy "uciekały" ... więcej

Pani Karolina osiągnęła ogromny sukces, wspólnymi siłami udało się uzyskać spadek ponad 20 kg. Już pierwsze tygodnie terapii przyniosły bardzo owocne rezultaty. Po 2 miesiącach waga wskazywała ponad 8 kg mniej, co pokazało, jak rzetelnie pani Karolina przestrzegała zaleceń. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy indywidualny program aktywności ruchowej, dzięki któremu kilogramy "uciekały" jeszcze szybciej. Podczas spotkań pani Karolina przekazywała mi ogromną porcję pozytywnej energii i uśmiechu, dzięki któremu pomaganie innym sprawia jeszcze większą frajdę.

zwiń

Telefon:

504 059 189

Zapraszam do moich poradni: Wejherowo Rumia Lębork

Mój dietetyk