DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Spełniłam swoje marzenie

Od dziecka byłam otyła. Byłam osobą zagubioną, nieszczęśliwą jak i zamkniętą w sobie. Dorosłam w niskiej samoocenie jako bezwatrościowa nic nie znacząca dla innych. Jako nastolatka zaczęłam sama podejmować próby odchudzania, które niestety po pewnym czasie okazały się efektem jojo. 

Martyna
Osiągnięty cel: -20kg

W wieku 18 lat ważyłam 93 kg!

Powiedziałam dosyć tego! Coś muszę z tym zrobić. Pewnego razu odwiedziła mnie koleżanka, z którą nie widziłam się ładnych pare lat. Był to lipiec 2013r. Gdy ją zobaczyłam oniemiałam. Zapytałam w jaki sposób zdobyła tak piekna sylwetke. Odpowiedziała mi, że udała się do Poradni Dobry Dietetyk w Ostrowie Wielkopolskim do Pana dr Dariusza Szukały, więc poprosiłam ją o więcej informacji na temat diety, którą stosowała. Po jej wypowiedzi od zaraz umówiłam się na wizyte. Długo nie czekałam. Po spotkaniu dowiedziałam się jak będzie wyglądać moja dieta. Po wizycie udałam się do laboratorium na badania. Niestety okazało się, że mam jeszcze niedoczynność tarczycy.

Pierwsze  dni były dla mnie trudne

Musiałam całkowicie zmienić swój sposób żywienia. Trzymać się pewnych zasad dietetyka oraz ilości produków podanych w diecie. Zdecydowałam wyeliminować słodycze. Dieta jest łatwa w realizacji , posiłki są obfite jak i bardzo smaczne.  Już po kilku dniach zaczęłam dostrzegać widoczne efekty. Staram się więcej ruszać. Codziennie biegam po 30 minut lub jeżdże rowerem. 

Dzisiaj jestem lżejsza o ponad 20kg! 

Wprawdzie długa droga za mną, ale zostało mi jeszcze kilka kilogramów do zgubienia. W chwilach słabości motywowuje mnie rodzina, Pan Dariusz jak i koleżanki za co jestem bardzo wdzięczna!!! Dzięki Panu Darkowi dużymi krokami spełniam swoje marzenie. 

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Dariusz Szukała

Martynę nie sposób nie zapamiętać jako pacjentki. Zawsze uśmięchnięta, radosna i pełna optymizmu. Byłem wręcz przekonany, że z takim podejściem jest w stanie naprawdę wiele osiągnąć. Przy tym wszystkim okazała się niezwykle sumienna i wytrwała, co w efekcie musiało przynieść planowany sukces. Podjęta kuracja trwa już rok. W tym czasie ... więcej

Martynę nie sposób nie zapamiętać jako pacjentki. Zawsze uśmięchnięta, radosna i pełna optymizmu. Byłem wręcz przekonany, że z takim podejściem jest w stanie naprawdę wiele osiągnąć. Przy tym wszystkim okazała się niezwykle sumienna i wytrwała, co w efekcie musiało przynieść planowany sukces. Podjęta kuracja trwa już rok. W tym czasie udało się zrzucić ponad 20kg, odmienić radykalnie styl życia i zdecydowanie poprawić wizerunek sylwetki. Nie można powiedzieć, iż jest to koniec kuracji, ale z pewnością jesteśmy coraz bliżsi wyniku jako wspólnie sobie wyznaczyliśmy. Za nami już 70% wykonanego planu. Oby tak dalej. 

zwiń

Telefon:

503 191 858

Mój dietetyk