DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Schudłam 35 kg, odzyskałam radość życia i udowodniłam, że przemiana jest możliwa w każdym wieku!

Zgubiłam w sumie 35 kilogramów, odzyskałam radość życia, czuję się atrakcyjna i przede wszystkim zdrowa. Dzięki zmianom jakie dokonały się w moim życiu jestem szczęśliwa. Wizytę w Poradni Dobry Dietetyk mogę uznać za jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu.

Ewa
Osiągnięty cel: -30kg

Jak wyglądało pierwsze spotkanie z dietetykiem?

Przed pierwszym spotkaniem miałam obawy czy to na pewno dobra decyzja, czy podołam, czy jest to dla mnie. Pamiętam, że już po kilkunastu minutach rozmowy minęły wszystkie wątpliwości i uwierzyłam, że dam radę, że muszę zmienić coś w swoim życiu zrobić to dla siebie, nie dla innych. Rozmawiałyśmy dość długo Pani Kasia dokładnie zanotowała wszystkie informacje na temat tego co lubię jeść, problemów zdrowotnych i wspólnie ustaliłyśmy godziny posiłków, które pomimo pracy zmianowej udało się idealnie dopasować do moich możliwości czasowych.

Zrozumiałam co robiłam źle!

Byłam w szoku kiedy otrzymałam kilkudziesięcio stronicową szczegółową analizę tego co robiłam źle i jakie może nieść to za sobą konsekwencje zwłaszcza zdrowotne. Dzięki poznaniu tych błędów nabrałam dużej chęci do działania ponieważ wiedziałam, że nie chodzi tutaj tylko o kilogramy i wygląd ale o moją przyszłość i zdrowie.

Czy stosowanie zaleceń dietetycznych było trudne?

Tak jak wspomniałam wcześniej pracuję zmianowo i nie wiedziałam do końca jak powinnam się odżywiać w poszczególnych godzinach w pracy podczas różnych zmian. Pani Kasia dokładnie rozpisała mi co i kiedy powinnam zjadać. Tak jak ustaliłyśmy, podczas krótkich przerw posiłki były bardzo proste i szybkie. Dzięki fajnemu dopasowaniu diety do mojego stylu życia stosowanie się do zaleceń nie było wcale trudne.

Czy pojawiały się trudne momenty?

Nie było wielu trudnych momentów, kiedy pojawiał się jakiś mały problem od razu rozwiązywałyśmy go podczas spotkań kontrolnych. Kiedy robiłam się głodna korygowałyśmy dietę tak aby uczucie głodu zniknęło. Moim zdaniem dużo dała mi motywacja jaką otrzymywałam podczas spotkań od Pani Kasi, jej pozytywna energia i przyjacielska atmosfera pozwalały mi ze spotkania na spotkanie czuć się coraz lepiej i uzyskiwać kolejne efekty.

Co chciałaby Pani przekazać innym?

Naprawdę warto odmienić swoje życie, teraz już wiem, że każdy jest w stanie zmienić swoje nawyki żywieniowe. To była jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam, także zachęcam wszystkich. Efekty jakie udało mi się uzyskać przeszły moje najśmielsze oczekiwania, poza spadkiem kilogramów całkowicie odmieniłam swój wygląd.

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Katarzyna Osowska

Gratulację dla pani Ewy za ogromne zaangażowanie i bardzo odpowiedzialne podejście do swojego zdrowia. Cieszę się, że mogłam pomóc i pokazać drogę do zdrowia i częstszego uśmiechu, który teraz nie znika z jej twarzy. Już pierwsze spotkania pokazały, że Pani Ewa przestrzega wszystkich zaleceń bez większych odstępstw co dawało ogromne ... więcej

Gratulację dla pani Ewy za ogromne zaangażowanie i bardzo odpowiedzialne podejście do swojego zdrowia. Cieszę się, że mogłam pomóc i pokazać drogę do zdrowia i częstszego uśmiechu, który teraz nie znika z jej twarzy. Już pierwsze spotkania pokazały, że Pani Ewa przestrzega wszystkich zaleceń bez większych odstępstw co dawało ogromne szanse na osiągnięcie końcowego sukcesu. Dzięki wspólnie wypracowanym nowym, lepszym nawykom udało się zmniejszyć wagę o 35kg.

zwiń

Telefon:

516 080 033

Zapraszam do moich poradni: Lębork

Mój dietetyk