Historie sukcesów

Historie sukcesów

Rodzinne odchudzanie

Nasz styl życia nie należał do najlepszych, mało ruchu, nieregularne jedzenie, częste przekąski i wiele innych błędów, które wspólnie z Panem Rafałem po kolei eliminowaliśmy z naszego życia.

Oliwia, Joanna, Sebastian
Osiągnięty cel: -30kg

Chcieliśmy pomóc córce

Do dietetyka zgłosiliśmy się z względu na córkę, w wieku zaledwie 7 lat jej waga była zdecydowanie za wysoka w stosunku do wagi rówieśników. Wiedzieliśmy, że ze zdrowiem dziecka nie możemy sobie pozwolić na eksperymenty dietetyczne, dlatego dietetyk był jedynym rozwiązaniem. I tak trafiliśmy do Pana Rafała, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie usłyszeliśmy, że aby pomóc córce musimy wszyscy zmienić styl życia i być dla córki wzorem do naśladowania, i tak też się stało.

Moje próby odchudzania

Problemy z wagą nie tylko miała córka, także nasza masa ciała nie należała do prawidłowych.  Ja próbowałam już wcześnie wielu diet, mniej lub bardziej skutecznych, niestety zawsze kilogramy wracały, czasami nawet z nawiązką. Mąż mimo fizycznej pracy również posiadał dodatkowy bagaż zbędnych kilogramów.

Nasza dieta i styl życia

Nasz styl życia nie należał do najlepszych, mało ruchu, nieregularne jedzenie, częste przekąski i wiele innych błędów, które wspólnie z Panem Rafałem po kolei eliminowaliśmy z naszego życia. Zalecenia nie były trudne w realizacji, a dieta jaką otrzymaliśmy była idealna. Nikt z nas nie był głodny, a dodatkowo chudliśmy, oczywiście zależało nam na zdrowiu dziecka, więc motywacja do zmiany stylu życia była jeszcze większa. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało nam się wspólnie pozbyć ponad 30 kg tłuszczu.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Rafał Jarczewski

W przypadku otyłości u dzieci najważniejsze jest wyeliminowanie błędów żywieniowych. Dzięki zaangażowaniu całej rodziny udało się to osiągnąć. Na duże uznanie zasługuje przede wszystkim właśnie Oliwia, córka Pani Joanny i Pana Sebastiana, która swoją postawą i zaangażowaniem mogła by być wzorem dla niejednego dorosłego, mimo tak młodego wieku konsekwentnie dążyła ... więcej

W przypadku otyłości u dzieci najważniejsze jest wyeliminowanie błędów żywieniowych. Dzięki zaangażowaniu całej rodziny udało się to osiągnąć. Na duże uznanie zasługuje przede wszystkim właśnie Oliwia, córka Pani Joanny i Pana Sebastiana, która swoją postawą i zaangażowaniem mogła by być wzorem dla niejednego dorosłego, mimo tak młodego wieku konsekwentnie dążyła do postawionych jej zadań. Teraz to Oliwia pilnuje rodziców i przypomina im o aktywności fizycznej oraz porach posiłków.  Dzięki wspaniałej postawie rodziców i zaangażowaniu dziecka, zdrowiem i lepszym samopoczuciem może się teraz cieszyć cała rodzina.

zwiń

Telefon:

887 631 107

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk
POKAŻ