DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Przygoda z Poradnią Dobry Dietetyk

Swoją przygodę z Poradnią Dobry Dietetyk rozpoczęłam w grudniu 2014 r. Do skorzystania z usług poradni namówiła mnie moja mama, po tym jak widziała, że nic innego nie pomaga w walce z moją „dolegliwością”.

Joanna
Osiągnięty cel: -29kg

Diety "cud" nie działają

Zanim zdecydowałam się na pomoc Pana Piotra, próbowałam wielu różnych „cudownych” sposobów i metod na pozbycie się zbędnych kilogramów, jednak zawsze kończyło się tak samo, czyli brakiem motywacji i chęci do dalszego działania, a jeśli już udało mi się coś schudnąć było to krótkotrwałe, gdyż po niedługim okresie czasu z powrotem wracały niechciane kilogramy. Po namowie mamy postanowiłam spróbować kolejny raz tyle, że z pomocą Dietetyka Pana Piotra Kazimierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie.

Smacznie i zdrowo

Dziś wiem, że była to jedna z moich lepszych decyzji jaką podjęłam, ale po kolei. Na pierwszą wizytę poszłam pełna obaw, że mogę być oceniana o to jak wyglądam, jednak bardzo szybko przekonałam się, że nic takiego nie ma i nie będzie miało miejsca. Pan Piotr przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad odnośnie tego co lubię, jak wygląda mój tryb życia oraz dotychczasowy sposób odżywiania. Na podstawie zebranych informacji, kilka dni później otrzymałam Program żywieniowy ściśle dopasowany do moich upodobań oraz opis mojego dotychczasowego sposobu odżywiania wraz ze wskazanymi błędami, jakie popełniałam. Program żywieniowy zaproponowany przez Pana Piotra jest nie tylko bardzo skuteczny ale przede wszystkim bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu.

Spacer po zdrowie

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ ubytek kilogramów był widoczny już po pierwszym miesiącu, jednak duży wpływ na szybkość spalania tkanki tłuszczowej ma niewątpliwie aktywność fizyczna, która również w moim przypadku jest nieodłącznym elementem terapii. Z racji moich problemów zdrowotnych mam ograniczone możliwości co do aktywności fizycznej i w grę wchodziły tylko spacery, jak się później okazało to były, aż spacery. Początkowo bałam się, że to może być za mało przez co nie osiągnę zamierzonego celu, ale okazało się, że regularnie wykonywane bardzo pomagają w zdobyciu założonej wagi. W obecnej chwili spacery nie są już dla mnie elementem programu, o którym muszę pamiętać aby schudnąć, ale stały się one dla mnie sposobem na relaks i odpoczynek oraz metodą na spędzanie wolnego czasu z bliskimi i przyjaciółmi, ponieważ udało mi się, również ich zarazić tą formą spędzania czasu.

Pomoc i wsparcie

Dzięki pomocy i motywacji jaką otrzymałam od Pana Piotra udało mi się w ciągu siedmiu miesięcy stracić 29 zbędnych kilogramów. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ponieważ nie wierzyłam, że może mi się to udać. Dziś już wiem, że Pan Piotr potrafi zdziałać cuda, dzięki niemu przekonałam się na własnej skórze, że odchudzanie i dieta nie muszą oznaczać mnóstwa wyrzeczeń i katorgi, wręcz przeciwnie jest to przyjemny sposób na pozbycie się niechcianych kilogramów. Bardzo, ale to bardzo polecam skorzystanie z Poradni Dobry Dietetyk, ponieważ można osiągnąć naprawdę fajne efekty.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Piotr Kaźmierczak

Pani Joanna zasługuje na szczególne uznanie za determnancję i upór w działaniu. Na pierwszym spotkaniu od razu założyła swój cel, który chciałaby osiągnąć. Razem omówiliśmy strategię działania i zapisaliśmy ostateczny wynik. Mogę na pewno stwierdzić, że Pani Joanna, to bardzo zdyscyplinowana i konsekwentna osoba. Na każdym spotkaniu mogłem z wielką ... więcej

Pani Joanna zasługuje na szczególne uznanie za determnancję i upór w działaniu. Na pierwszym spotkaniu od razu założyła swój cel, który chciałaby osiągnąć. Razem omówiliśmy strategię działania i zapisaliśmy ostateczny wynik. Mogę na pewno stwierdzić, że Pani Joanna, to bardzo zdyscyplinowana i konsekwentna osoba. Na każdym spotkaniu mogłem z wielką przyjemnością przekazywać wiadomość o zmniejszających się kilogramach. Nasze każde spotkanie utwierdzało mnie w przekonaniu, że zdobycie celu przez Panią Joannę będzie przebiegało tak jak sobie zaplalowaliśmy. Pani Joanna jest doskonałym przykładem dla innych osób, że wytrwałe działanie każdego dnia przynosi satysfakcjonujący efekt.

Bardzo serdecznie gratuluję osiągnięcia swojego celu!

zwiń

Telefon:

603 139 239

Zapraszam do moich poradni: Ostrzeszów Krotoszyn Jarocin

Mój dietetyk