DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Ogromny sukces w młodym wieku

Jako rodzice poczuliśmy się zobowiązani do zadbania o zdrowie i przyszłość Kuby, kiedy przy wzroście 159 cm waga pokazała ponad 80kg postanowiliśmy poradzić się specjalisty. Pozytywne opinie zachęciły nas do spotkania z Panem Kamilem. Teraz wiemy, że to był strzał w dziesiątkę.

Kuba
Osiągnięty cel: -20kg

Dieta była dopasowana idealnie

Na pierwszym spotkaniu długo rozmawialiśmy na temat tego co Kuba lubi, jakie posiłki sprawdziłyby się w przerwach między lekcjami. W związku z tym, że Kuba lubi mleczne śniadania nie narzekaliśmy na ich brak no i oczywiście mięsko na obiad. Posiłki były nie tylko zdrowe ale smaczne i proste w przygotowaniu.

Ruch to zdrowie

Podczas każdego spotkania byliśmy uświadamiani jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka odgrywa regularna aktywność fizyczna, a nie jak to często bywa wśród nastolatków przesiadywanie przed komputerem. Staraliśmy się wspólnie z Kubą wykorzystywać wolne chwile i spędzać czas aktywnie.

Nawyki pozostały

Obecnie kiedy Kuba jest szczuplejszy i zdrowszy o 20 kg nie jest dla nas problemem zjedzenie śniadania po przebudzeniu, czy przygotowanie w roku szkolnym prostych posiłków, które Kuba chętnie i ze smakiem zje w przerwie między lekcjami, później obiad w domu, trochę ruchu, kolacja i możemy spać spokojnie nie martwiąc się o potencjalne problemy zdrowotne, które często towrzyszą nadwadze.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Kamil Osowski

Spotkania z młodymi pacjentami staram się rozpoczynać od uświadamiania zarówno rodziców jak i ich pociech, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Kuba podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w zmiany nawyków żywieniowych jakie udało nam się wprowadzić. Zarówno ... więcej

Spotkania z młodymi pacjentami staram się rozpoczynać od uświadamiania zarówno rodziców jak i ich pociech, że nadwaga w okresie dzieciństwa zwiększa ryzyko powstania wielu niebezpiecznych chorób w wieku dorosłym. Kuba podczas naszego pierwszego spotkania wykazał się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w zmiany nawyków żywieniowych jakie udało nam się wprowadzić. Zarówno Kuba jak i jego rodzice, którym również należą się wyrazy uznania, bardzo szybko zrozumieli co należy zrobić aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Już pierwsze tygodnie pokazały, że zarówno Kubie jak i jego rodzicom naprawdę zależy na trwałej zmianie i pozbyciu się problemu raz na zawsze.

zwiń

Telefon:

504 059 189

Zapraszam do moich poradni: Wejherowo Rumia Lębork

Mój dietetyk