DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Odzyskałam zdrowie

Od dłuższego czasu zmagałam się z nienajlepszymi wynikami badań szczególnie jeżeli chodzi o serce i układ krążenia.

Sabina
Osiągnięty cel: -10kg

Moja terapia z niewielkimi przerwami trwała ponad rok. W tym czasie zrzuciłam ponad 10 kg, jednak nie to było moim największym sukcesem. Od dłuższego czasu zmagałam się z nienajlepszymi wynikami badań szczególnie jeżeli chodzi o serce i układ krążenia. Zastosowana dieta bardzo mi pomogła. Wraz z ubytkiem zbędnych kilogramów mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawił.

Kilogramów mniej, nogom lżej

Na co dzień jestem fryzjerką. Każdego dnia spędzam w pracy wiele godzin na stojąco, co nie pozostaje bez wpływu na moje stawy. Przed podjęciem terapii odczuwałam to szczególnie dotkliwie. Teraz czuje się zdecydowanie lżejsza, mniej bolą mnie nogi, a także poprawiło się krążenie.

Moje żywienie bardzo się zmieniło

Dzięki regularnym spotkaniom z moim dietetykiem nauczyłam się zdrowo jeść. Teraz robiąc zakupy, staram się wszystko dokładnie przemyśleć. Uważam, co kupuję, czytam etykiety i staram się wybierać przede wszystkim produkty zdrowe i wartościowe.

Dbam także o ruch

Przynajmniej pięć razy w tygodniu korzystam z zajęć Nordic Walking, co nie tylko pozwala mi kontrolować wagę, ale także wyraźnie poprawia moją kondycję. Teraz w wieku 35 lat znów czuje się młodo, atrakcyjnie i kobieco. Na nowo chce mi się żyć.

Chciałabym przekazać wszystkim

Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Bardzo ważne też, by prowadzona terapia odbywała się pod okiem specjalisty. Nadwaga bardzo często powiązana jest z różnymi problemami zdrowotnymi. Tak było również i w moim przypadku. Warto więc by oddać swoje zdrowie w fachowe ręce. Systematyczny kontakt z dietetykiem pozwala także dłużej zachować motywację.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Iwona Zmyślona

Pani Sabinie z całą pewnością nie jest łatwo. Aktualnie wykonywana przez nią praca nie zawsze pozwala na zjedzenie regularnych posiłków. Ale mimo wszystko wciąż czyni dalsze postępy. Jej sukces nie jest przypadkiem. Zawdzięcza go przede wszystkim sumienności i systematycznej pracy nad swoimi słabościami. Mimo, że nie zawsze uda się jej ... więcej

Pani Sabinie z całą pewnością nie jest łatwo. Aktualnie wykonywana przez nią praca nie zawsze pozwala na zjedzenie regularnych posiłków. Ale mimo wszystko wciąż czyni dalsze postępy. Jej sukces nie jest przypadkiem. Zawdzięcza go przede wszystkim sumienności i systematycznej pracy nad swoimi słabościami. Mimo, że nie zawsze uda się jej zrealizować idealnie wszystkie założenia, to jednak zmiany, jakie dokonała w swoim sposobie żywienia i stylu życia wystarczą, by przez dalsze lata cieszyć się dobry zdrowiem i atrakcyjna figurą.

zwiń

Telefon:

661 259 785

Zapraszam do moich poradni: Kluczbork Syców Kępno

Mój dietetyk