Historie sukcesów

Historie sukcesów

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem rozpoczęło się 6 miesięcy temu. Umówiłam się z Panią Elżbietą Noculak, ponieważ powiedziałam sobie dość. Dosyć głodowania i objadania się na zmianę i dosyć tłumaczenia sobie, że jestem w stanie schudnąć bez niczyjej pomocy. Jestem żoną i matką i bardzo chciałam pozbyć się zbędnych kilogramów aby odbudować swoją pewność siebie.

Izabela
Osiągnięty cel: -20kg

Złe doświadczenia

Dotychczas próbowałam wszelkich możliwych diet, w każdej diecie wytrwałam, chudłam od 5-12kg. Niestety wszystkie zgubione kilogramy wracały wraz z nadwyżką (chudłam 7kg a za dwa miesiące waga wskazywała 10kg więcej). Wypróbowałam dietę Kopenhaską, Atkinsa, Dukana, Montignaca i wiele innych, które „obiecywały” szybki ubytek wagi bez efektu jojo. Wszystkie diety doprowadziły mnie do tego, że bałam się jeść cokolwiek. Stosowałam wielodniowe głodówki, które owocowały nadmiernym objadaniem się. Wszyscy z rodziny i znajomych mieli już dosyć moich wiecznych narzekań na swoją wagę, nalegali żebym umówiła się ze specjalistą lub pogodziła się z tym że nadmiar kilogramów to taka moja „uroda”.

Dieta idealana dla mnie

Nie mogłam się z tym zgodzić chciałam zawalczyć o swój ideał. Zaczęłam szukać w internecie dietetyka w mojej okolicy, który będzie miał dobre opinie. Mój wybór padł na Panią Elżbietę Noculak. Na pierwszej wizycie omówiłam z Panią Elą mój tryb życia oraz sposób odżywiania. Kilka dni po wizycie otrzymałam program żywieniowy wraz z dokładnym opisem dotychczasowego menu, błędów jakie popełniałam oraz wskazówek niezbędnych do rozpoczęcia diety. Program żywieniowy jest rewelacyjny spożywam 5 posiłków dziennie, wszystko jest smaczne, zdrowe i ogólnodostępne. Jest wiele przepisów na potrawy, które można bardzo szybko przygotować a to bardzo ważne gdyż jako mama dwójki dzieci, pracująca 48h tygodniowo rzadko mam czas na długie sporządzanie posiłków tylko dla siebie.

Aktywność fizyczna daje mnóstwo szczęścia

Efekty nie byłyby tak duże gdyby nie wysiłek fizyczny. Pierwsze tygodnie ćwiczyłam, ponieważ takie było zalecenie Pani Eli, teraz nie wyobrażam sobie abym miała nie uprawiać sportu. Wspaniale jest poświęcić godzinę dziennie tylko dla siebie. Zdecydowałam się na Nordic Walking, czasami jeżdżę na basen lub ćwiczę w domu na Orbitrecu. Mam czas na swoje przemyślenia, posłuchanie ulubionej muzyki a przy tym chudnę i pozbywam się całego stresu. Dzięki wsparciu Pani Eli oraz doskonale dobranemu programowi żywieniowemu po 6 miesiącach waga wskazuje u mnie ponad 20kg mniej a ja jestem zdrowsza, pewniejsza siebie, po prostu szczęśliwa!!!

Odchudzanie to czysta przyjemność

Nigdy nie przypuszczałabym że odchudzanie może być tak przyjemne, chciałabym stracić jeszcze kilka kilogramów i wiem że dzięki wsparciu i motywacji jaką mam ze strony Pani Eli jestem gotowa aby osiągnąć swój cel. Polecam wszystkim odchudzanie z Dobrym Dietetykiem!

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Elżbieta Noculak

Pani Izabela zgłosiła się do mojej poradni w połowie lipca 2014 r. i od tej pory straciła 20 kg, jak sama mówi to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo. Pani Izabela jest wzorem zapracowanej mamy, która jeśli sobie coś postanowi trwa w tym bardzo konsekwentnie, to ułatwiło Pani Izabeli zmianę ... więcej

Pani Izabela zgłosiła się do mojej poradni w połowie lipca 2014 r. i od tej pory straciła 20 kg, jak sama mówi to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo. Pani Izabela jest wzorem zapracowanej mamy, która jeśli sobie coś postanowi trwa w tym bardzo konsekwentnie, to ułatwiło Pani Izabeli zmianę nawyków żywieniowych a także stylu życia, jaka sama mówi to już na stałe zagościło w jej życiu i nie wyobraża sobie żeby było inaczej. Z każdą wizytą Pani Izabela przychodziła jeszcze bardziej zmotywowana i gotowa do dalszej pracy, co dawało bardzo dużo satysfakcji nam obu, a także zaowocowało zauważalnymi efektami. Wierzę, że to pozytywne nastawienie i wytrwałość Pani Izabeli stanie się inspiracją dla innych osób.

zwiń

Telefon:

510 187 033

Zapraszam do moich poradni: Krasne Dębica Jarosław

Mój dietetyk
POKAŻ