DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Nowy rok, nowe zmiany!

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem zaczęłam  ponad pół roku temu . Miałam już dość wiecznego kręcenia kołem hula-hop oraz ciągłego myślenia co jem i jak jem. Na spotkanie z Panią Pauliną Matusz umówiłam się w pierwszym tygodniu stycznia tego roku.

Ania
Osiągnięty cel: -15kg

Najlepszy wybór mojego życia

Muszę się przyznać, że znalazłam pierwszy lepszy numer w internecie i zadzwoniłam bez żadnych poleceń ani porad ,,Pseudo Przyjaciółek". Pomyślałam sobie, że fajnie by było na następnego Sylwestra iść bez zbędnych kilogramów. Podeszłam do tego bez przekonania, ale myślę, że jest to najlepszy wybór mojego życia. Początki były trudne i męczące , gdyż wpłynęły na mój rytm życia. Czuję się dobrze z tym czego nauczyła mnie Pani Paulina .Praca Mojego Dietetyka wpłynęła na moje zdrowie i wygląd, o czym świadczą załączone fotografie. Nauczyłam się bawić przygotowywaniem posiłków i samym jedzeniem. Należy uwierzyć w siebie i w to, że jest w życiu ktoś, kto nauczy nas dobrych zasad i ich stosowania. Poleciłam już wielu osobom Panią Paulinę i również one są zadowolone. Moje wyniki także się poprawiły. Nie wiem co to będzie, ale w mojej pracy zaczynają się już zastanawiać i rozmawiać o skuteczności dobrego odżywiania. Spotkania z Panią Pauliną staram się odbywać w skupieniu i słucham jej uważnie, a do wyznaczonych zadań podchodzę solidnie i starannie.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Paulina Rossudowska

Z Panią Anią rozpoczęłam współpracę w styczniu 2015 roku. Nowy rok, dobry czas na zmiany, w przypadku Pani Ani diametralne ... Przewróciłyśmy jej dotychczasowy styl odżywiania do góry nogami, ponieważ Pani Ania jadła baaardzo mało i jedząc coraz mniej dziwiła się, dlaczego wciąż nie widzi żadnych efektów. Rozpoczęłyśmy od rozwiania ... więcej

Z Panią Anią rozpoczęłam współpracę w styczniu 2015 roku. Nowy rok, dobry czas na zmiany, w przypadku Pani Ani diametralne ... Przewróciłyśmy jej dotychczasowy styl odżywiania do góry nogami, ponieważ Pani Ania jadła baaardzo mało i jedząc coraz mniej dziwiła się, dlaczego wciąż nie widzi żadnych efektów. Rozpoczęłyśmy od  rozwiania wszelkich wątpliwości i błędnych przekonań na temat odżywiania, rzetelnej edukacji, jak powinno ono wyglądać i rozpoczęłyśmy działanie. Pani Ania zaufała mi, choć wciąż śmiała się,  "że nic nie robi, tylko je" ... Dziś jest lżejsza o 15 kg i zmieniła się nie do poznania. Jest zdyscyplinowana, słucha moich rad oraz czerpie przyjemność z jedzenia. Pani Ania jest też wspaniałym przykładem dla innych osób, że chcieć, to móc i które za jej radą również postanowiły coś zmienić w swoim życiu i żywieniu.

zwiń

Telefon:

Mój dietetyk