Historie sukcesów

Historie sukcesów

Nikola od zawsze miała problem z wagą.

Zwracano mi uwagę,  że jest trochę okraglejsza niż jej rówieśnicy aż w końcu jako matka podjęłam decyzje, że muszę pomóc swojemu dziecku.

Nikola
Osiągnięty cel: -10kg

Wypowiedź mamy

Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia pediatry i była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Pierwsze nasze spotkanie wywarło na mojej córce ogromne wrażenie. Te regularne spotkania, pyszne przepisy a przede wszystim indywidualnie dobrane menu, głównie pod kątem mojego niejadka warzyw spowadowały, że udało nam się tyle osiągnać.

Nikola przede wszystkim nauczyła się zwracać uwagę na to co je. Napoje gazowane i słodkie przekąski w swoim koszyku zastapiła owocami, jogurtami i wodą. Jestem dumna ze swojej córki.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Agnieszka Sośnicka

Brak ruchu i słodkie przekąski to główny problem, który musiałam wyeliminować z menu Nikoli. Zmiana tych nawyków spowodowała, że dziewczynka schudła aż 10 kg i zmieniła się nie do poznania. Nie ma już dla niej problemu, gdy idzie na tańce z siostrą. Może w końcu wybrać ubrania jakie jej się ... więcej

Brak ruchu i słodkie przekąski to główny problem, który musiałam wyeliminować z menu Nikoli. Zmiana tych nawyków spowodowała, że dziewczynka schudła aż 10 kg i zmieniła się nie do poznania. Nie ma już dla niej problemu, gdy idzie na tańce z siostrą. Może w końcu wybrać ubrania jakie jej się podbają, a nie te które na nią pasują. Nikola udowodniła, że nawet w wieku 6 lat można osiągnąć tak wielki cel.

zwiń

Telefon:

889 526 261

Zapraszam do moich poradni: Lubin

Mój dietetyk
POKAŻ