Historie sukcesów

Historie sukcesów

Niewiarygodne stało się możliwe

Moje zmagania z nadwagą, a później otyłością trwały od dawien dawna. Można powiedzieć, że od zawsze zmagałam się z tym problemem. Dopiero gdy uświadomiłam sobie, że faktycznie mam problem zaczęłam się odchudzać zawsze z efektem „jo-jo”.

Agnieszka
Osiągnięty cel: -17kg

Pierwsze spotkanie z Panią Renatą

Panią Renatę po raz pierwszy spotkałam w klubie fitness, gdzie prowadziła akcję promocyjną. Najpierw ważenie, później rozmowa. Pani Renata okazała się być bardzo sympatyczną osobą i udało jej się mocno wzbudzić we mnie chęć poprawy siebie. Słowa „..mogę pani pomóc” mocno utkwiły mi w pamięci. Postanowiłam umówić się na spotkanie. Pani Renata podeszła do mnie z pełnym profesjonalizmem wypytała mnie o mój styl życia: aktywność fizyczną, godziny pracy, jakiego rodzaju i w jakich godzinach mogę spożywać posiłki.

Przebieg terapii

Po otrzymaniu jadłospisu pierwszą myślą było : „ojej, ale tego dużo”, to miała być dieta, a nie uczta. Potrawy okazały się być łatwe do przygotowania i naprawdę pyszne. Zaczęłam odżywiać się zdrowo i regularnie przy czym w ogóle nie byłam głodna ! Nawet domownicy zaczęli zajadać się dietetycznymi przysmakami. Pani Renata namawiała mnie do RUCHU, najpierw Zumba, którą uwielbiam, a na obecną chwilę coś trudniejszego czyli Twerking. Dzięki Pani Renacie zrozumiałam, że ruch jest mi niezbędny. Waga zaczęła spadać, ja zaczęłam lepiej wyglądać i lepiej się czuć. Najpierw z rozmiaru 48 do 46 , na kolejnej wizycie było już 44! Po prostu niemożliwe stało się możliwe. Z niedowierzaniem spoglądałam na wagę, gdy z przodu pojawiła się magiczna ósemka. Z 104,5 kg schudłam na 87,3 kg w 145 dni! Zakupy stały się przyjemnością :) nie musiałam już wstydzić się swojego rozmiaru i wyszukiwać największych spodni w sklepie!

Moja motywacja

Motywacji tak naprawdę mam wiele, ale najważniejsze z nich to:

  1. EFEKTY – naprawdę mobilizują do dalszego działania
  2. Aktywność fizyczna (Zumba, Twerking) – stały się nałogiem
  3. Chęć bycia zdrową osobą
  4. Poprawa swojego wyglądu
  5. Mój 3-letni syn przekonał się do warzyw – obiadki i kolację jemy razem. Pani Renata podpowiedziała mi jak zachęcić malucha do zjadania warzyw.

Ludzie wokół mnie

  1. Mama, zawsze mnie wspierała, wspiera …Gdy tylko do niej jadę na weekend robi zakupy specjalnie dla mnie, oczywiście wszystko zgodnie z rozpiską danego dnia
  2. Trenerka fitness – przykładem, motywacją i wsparciem
  3. Dietetyczka – mentorem
  4. Siostra – ćwiczy razem ze mną, namawia mnie do jeszcze większej aktywności ruchowej
  5. Przyjaciele – zawsze usłyszę od nich ciepłe słowa i w chwilach załamania dostaję przysłowiowego „kopniaka” na dalszą drogę.

Reakcje ludzi, którzy dawno mnie nie widzieli są momentami śmieszne, a zarazem i dziwne. Sporo ludzi gratuluje mi wytrwałości, determinacji, cierpliwości i oczywiście tak ogromnego rezultatu. Ja czuję się lżejsza, zdrowsza i szczęśliwa. Jeżeli TY zastanawiasz się czy wybrać się do poradni, przestań to robić po prostu wybierz się, porozmawiaj z dietetykiem i zmień swoje życie! Na koniec chciałabym podziękować Pani Renacie za to, że jest!

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Renata Jeruzalska

Pani Agnieszka to młoda kobieta, kochająca mama i żona, świetna córka skromna i sympatyczna dziewczyna, a przede wszystkim niesamowicie zdeterminowana, stawiająca sobie trudne cele, które realizuje krok po kroku. Zgłosiła się do mojej poradni z dość dużą otyłością przy budowie ciała tzw. gruszki, która jest jedną z najtrudniejszych figur przy ... więcej

Pani Agnieszka to młoda kobieta, kochająca mama i żona, świetna córka skromna i sympatyczna dziewczyna, a przede wszystkim niesamowicie zdeterminowana, stawiająca sobie trudne cele, które realizuje krok po kroku. Zgłosiła się do mojej poradni z dość dużą otyłością przy budowie ciała tzw. gruszki, która jest jedną z najtrudniejszych figur przy prowadzeniu kuracji odchudzających ze względu na fakt, iż tkanka tłuszczowa zgromadzona jest w okolicach bioder i ud, a efekty diety są widoczne z dużym opóźnieniem. Co absolutnie nie zraziło Pani Agnieszki do działania, a wręcz przeciwnie. Przychodzi zawsze do poradni z szerokim uśmiechem na ustach a kiedy zadaje Jej pytanie „jak się czuje?” odpowiada….. Świetnie! Pani Agnieszko 17kg za Panią należą się Pani ogromne Gratulacje! za efekty i wielkie pokłady motywacji, chęci zmiany siebie i swojego codziennego życia. Trzymam kciuki za dalsze równie spektakularne wyniki.

zwiń

Telefon:

+48500149618

Mój dietetyk
POKAŻ