Historie sukcesów

Historie sukcesów

Moje postanowienie noworoczne osiągnięte, w rok zgubiłem - 36kg!!!

Jak co roku w noc sylwestrową postanawiamy zmienić coś w swoim życiu, moim noworocznym postanowieniem było doprowadzić się do porządku, a dokładnie zrzucić zbędne kilogramy, które już dość mocno mi ciążyły.

Janusz
Osiągnięty cel: -36kg

Nie czułem się dobrze

Z roku na rok kilogramów przybywało, brak aktywności, nieregularne jedzenie, duża ilość przekąsek, siedzący tryb pracy, to tylko niektóre błędy, które wpływały na wzrost wagi, a przede wszystkim na złe samopoczucie. Wiedziałem, że potrzebuje pomocy, dlatego zacząłem szukać specjalisty.

Postanowiłem pójść do dietetyka

Zarejestrowałem się na pierwszy wolny termin, pierwsza wizyta tylko potwierdziła to co już wiedziałem, ponad 120 kg to zdecydowanie za dużo. Analiza składu ciała pokazała jeszcze więcej, Pan Rafał dokładnie omówił mi wszystkie wyniki, ale najbardziej zapamiętałem ilość tkanki tłuszczowej, której było dwukrotnie więcej niż powinno, motywacja po wizycie wzrosła również dwukrotnie.

Konsekwentnie dążyłem do celu

Po około tygodniu otrzymałem mój program żywieniowy, jadłospis uwzględniał moją pracę, a przede wszystkim nie był trudny w przygotowaniu, dlatego od razu zacząłem działać, nie było kompromisów, wymówek, wdrożyłem regularnie aktywność, stosowałem wszystkie zalecenia, a kilogramy leciały z dnia na dzień.

Osiągnąłem cel i na pewno tego nie stracę

Z perspektywy czasu osiągnięcie takiego rezultatu nie uważam za coś trudnego, nauczyłem się żyć inaczej i jest mi z tym dobrze, od czasu do czasu pozwalam sobie na więcej, ale następnego dnia wracam do normalnego tryby i nie ma żadnego problemu. Wielu znajomych zastanawia się jak mi się to udało, nie wierzą ze wystarczyło zmienić tak niewiele, bez głodówek i monotonnego jedzenia.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Rafał Jarczewski

Większość osób o postanowieniach noworocznych zapomina już tydzień później, Pan Janusz jednak nie rzucił słów na wiatr i osiągnął to co zamierzał. Dzisiaj ma 36kg mniej, świetnie się czuje i wygląda. Od samego początku było widać duże zaangażowanie, które przełożyło się na świetne wyniki. Mimo siedzącego trybu pracy udało się ... więcej

Większość osób o postanowieniach noworocznych zapomina już tydzień później, Pan Janusz jednak nie rzucił słów na wiatr i osiągnął to co zamierzał. Dzisiaj ma 36kg mniej, świetnie się czuje i wygląda. Od samego początku było widać duże zaangażowanie, które przełożyło się na świetne wyniki. Mimo siedzącego trybu pracy udało się nam wypracować taki tryb dnia i posiłków które umożliwiły redukcje masy ciała. Panu Januszowi gratuluje, a wszystkim osobom, które postanowią zmienić coś w nadchodzącym Nowym Roku życzę osiągnięcia takiego samego sukcesu.

zwiń

Telefon:

887 631 107

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk
POKAŻ