Historie sukcesów

Historie sukcesów

Moja przygoda z odchudzaniem

W swoim życiu próbowałam wielu diet, podczas których traciłam różne ilości kilogramów, jednak efekt zawsze był ten sam- jojo. Ciągłe próbowanie nowych nieskutecznych diet zmobilizowało mnie do wizyty u dietetyka.

Agnieszka
Osiągnięty cel: -20kg

Moje nowe odżywianie

Podczas pierwszej wizyty w poradni Pani Magdalena przeprowadziła ze mną wywiad na temat moich nawyków żywieniowych oraz ulubionych potraw. Nie jest tajemnicą, że uwielbiam słodycze. W dniu, w którym odebrałam program żywieniowy ułożony dla mnie dostałam również miłą niespodziankę. W diecie znalazły się produkty, które świetnie zastępują mi ciastka lub czekoladę. Oczywiście początki były trudne, musiałam nauczyć się jeść o stałych porach i zabierać ze sobą posiłki, gdy wychodziłam z domu. Jednak do „dobrego” człowiek szybko się przyzwyczaja i dziś już nie patrzę na zegarek, żołądek sam o sobie przypomni.

Zamieniłam odchudzanie na odżywianie

Odchudzanie oraz dieta to słowa, których staram się nie używać. Dieta odchudzająca kojarzy mi się z jakimś terminem zakończenia, po którym wracam do swoich starych przyzwyczajeń żywieniowych, do ulubionych posiłków i …. znowu tyję. Uważam, że lepiej mówić o sposobie odżywiania, ponieważ jest to proces nauki zdrowego jedzenia. Posiłki, które dziś spożywam, są zdrowe i bardzo smaczne. Wszystkie dania smakują także mojej rodzinie, chociaż nie muszą jeść tego co ja, robią to z przyjemnością. Uwielbiają zarówno propozycje obiadowe, jak i te na podwieczorek czy kolację.

Na każdej wizycie w poradni Pani Magdalena pyta, czy jest coś na co mam ochotę. Jeśli pojawi się u mnie jakaś zachcianka to od razu dostaję propozycję zastąpienia składników danej potrawy zdrowymi ich odpowiednikami. Niesamowite jest to, że nawet bigos czy ciastka mogą być zdrowe i nietuczące, a przy tym bardzo smaczne.

Pani Magdaleno dziękuję!

Udało mi się stracić 20 kg, ale tak na prawdę to ile schudłam nie ma znaczenia. Ważne jest to, że czuję się świetnie w moim nowym ciele, że moje nogi i kręgosłup nie muszę już dźwigać nadprogramowych kilogramów. Mój nowy sposób odżywiania to najłatwiejsza, najsmaczniejsza droga do sukcesu. Każdemu kto chce stracić zbędne kilogramy, kto chce zdrowo się odżywiać polecam wizytę u Dobrego Dietetyka.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Magdalena Węgrzyn

Pani Agnieszka zgłosiła się do mojej poradni po długich namysłach spowodowanych przykrymi doświadczeniami związanymi z efektem jojo, będącym następstwem różnych „cudownych diet”. W trakcie naszych spotkań uświadomiła sobie, że drogą do sukcesu jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych oraz zastąpienie, niektórych smakołyków ich zdrowymi i niejednokrotnie równie smacznymi produktami. Pani Agnieszka nie ... więcej

Pani Agnieszka zgłosiła się do mojej poradni po długich namysłach spowodowanych przykrymi doświadczeniami związanymi z efektem jojo, będącym następstwem różnych „cudownych diet”. W trakcie naszych spotkań uświadomiła sobie, że drogą do sukcesu jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych oraz zastąpienie, niektórych smakołyków ich zdrowymi i niejednokrotnie równie smacznymi produktami. Pani Agnieszka nie traktuje nowego sposobu odżywiania jako dietę przez, którą należy przebrnąć by osiągnąć zamierzony cel, ale jako nowy styl życia. Świadome, zdrowe odżywianie i konsekwencja w działaniu były drogą do sukcesu, z której Pani Agnieszka nie ma zamiaru już zejść. Gratuluję.

zwiń

Telefon:

696 372 702

Mój dietetyk
POKAŻ