Historie sukcesów

Historie sukcesów

Magda, Schudłam 15kg w 4 miesiące!

Wcześniej wiele razy próbowałam się odchudzać na "własną rękę" jednak na ogół bez większych sukcesów. Metody moich działań bywały różne, ale niestety w perspektywie czasu ciągle kończyły się niepowodzeniem. Chudłam, tyłam, chudłam, tyłam, itd. Zrozumiałam, że czas spróbować to zrobić z głową, dlatego skorzystałam z porady specjalisty.

Magda
Osiągnięty cel: -15kg

Trafiłam do gabinetu Dobrego Dietetyka, dr Dariusza Szukały

Pomoc specjalisty okazała się strzałem w dziesiątkę!  W przeciągu 4 miesięcy schudłam 15kg! Zrozumiałam jakie błędy popełniałam nie tylko w ówczesnym żywieniu ale także wcześniejszych próbach odchudzania. Dieta była dobrana do mnie idealnie, gdyż w dużej mierze była zgodna z moimi preferencjami. Jadłam to co lubiłam, nie czułam się głodna i jednocześnie w szybkim tempie gubiłam zbędne kilogramy jak również zauważałam trwałe efekty w swoim wyglądzie.   

Największe zdziwienie…

Nastąpiło wówczas, kiedy moja wymarzona waga wciąż się utrzymywała, mimo, że diety już precyzyjnie nie stosowałam.  Niewątpliwie jednak wiele poznanych zasad stosuje do dziś, stąd moja waga zapewne się nie zmienia. Aktualne zdjęcie wykonane jest już sporo od zakończenia kuracji co widać że efekt jo-jo nie musi być nieodzownym elementem odchudzania. Czas w którym stosowałam dietę pozwolił mi zrozumieć co jest dobre dla mojego organizmu a czego powinnam unikać aby dobrze wyglądać. Nadal więc utrzymuję prawidłową wagę i myślę, że zmieniłam swoje podejście do swojego odżywiania już na stałe. 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Dariusz Szukała

Opisana historia sukcesu Pani Magdy jest wynikiem mojego spotkania z nią po dość długim okresie od zakończenia kuracji. Zawsze bardzo się cieszę, kiedy spotykam osoby, które mimo sporego upływu czasu wciąż utrzymują wypracowane wyniki. Takie historie są bez wątpienia dowodem, że prawidłowo i precyzyjnie zaplanowana dieta zawsze daje efekty długoterminowe. ... więcej

Opisana historia sukcesu Pani Magdy jest wynikiem mojego spotkania z nią po dość długim okresie od zakończenia kuracji. Zawsze bardzo się cieszę, kiedy spotykam osoby, które mimo sporego upływu czasu wciąż utrzymują wypracowane wyniki. Takie historie są bez wątpienia dowodem, że prawidłowo i precyzyjnie zaplanowana dieta zawsze daje efekty długoterminowe. Pani Magda okazała się też osobą bardzo zdyscyplinowaną i bardzo zdeterminowaną na osiągnięcie sukcesu, stąd utrzymywany wynik absolutnie mnie nie dziwi. Myślę, że jej historia z pewnością da wiarę wielu osobom, że sukces na dłuższą metę jest naprawdę możliwy. Pod warunkiem, że bardzo się tego chce i mądrze realizuje wyznaczony plan działania. Ogromne gratulacje dla Pani Magdy, oby tak dalej! 

zwiń

Telefon:

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk
POKAŻ