Historie sukcesów

Historie sukcesów

Jestem zupełnie inną osobą

Do spotkania z dietetykiem zmobilizowała mnie moja koleżanka, którą po kilku miesiącach zobaczyłam i nie mogłam uwierzyć jak świetnie wygląda, po prostu nie ta sama osoba. Pomyślałam, że skoro jej sie udało, to ja też dam radę. Miałam już dość swojej otyłości, czułam się wiecznie zmęczona, bolały mnie nogi, kręgosłup, nie miałam energi ani chęci do życia. Postanowiłam umówić się na pierwszą wizytę i teraz nie żałuje, że zdecydowałam się na ten krok.

Ewa
Osiągnięty cel: -21kg

O to właśnie chodziło

Na pierwszym spotkaniu Pani Magda opowiedziała mi o tym, w jaki sposób pomoże mi zmienić styl życia. Pokrótce przedstawiła bardzo proste zasady, oparte na wyrabianiu zdrowych nawyków żywieniowych bez stosowania dodatkowych suplementów. Choć na początku nie byłam pewna, czy dam radę. Sukcesem tym miało być nie tylko zyskanie nowej sylwetki, ale i poprawa samopoczucia i przede wszystkim stanu zdrowia. Pytała, czym się zajmuję się na co dzień, prosiła o przedstawienie kilku dni jak jadam w jakich godzinach i czy wykonuję jakąś aktywność fizyczną. Interesowało ją jakie produkty lubię jadać i co mi najbardziej smakuje. Zaraziła  mnie pewnością, że dam radę i że potrafię, że to tak naprawdę nic trudnego.Trzeba tylko chcieć i wiedzieć jak. A ona jest od tego, by powiedzieć mi właśnie jak.

Trudny początek

Po tygodniu dostałam swoją pierwszą trzytygodniową dietę. Otrzymałam kompletny opis kilku propozycji posiłków o stałych porach dnia. Zaproponowane przez Panią Magdę posiłki były naprawdę sycące, urozmaicone, kolorowe, zdrowe i odpowiednio zbilansowane.Nie ukrywam, że pierwszy tydzień był najgorszy, ale później było coraz lepiej. Czasem trudno było znaleźć czas na przygotowanie pięciu różnych posiłków, ale w przygotowaniu pomagał mi mąż, który mnie także wspierał, za co bardzo mu dziękuję.

Teraz czuję się świetnie

Cały proces chudnięcia następował powoli i stopniowo. Kilogramy spadały powoli, ale systematycznie traciłam na wadze. Pani Magda udzieliła mi rad co z czym zamieniać, co łączyć a co wyeliminować. Co trzy tygodnie przygotowywała mi nowy jadłospis posiłków, który był dostosowany do moich potrzeb. Pokazała mi, że można zdrowo i naturalnie się odżywiać. Ustalenie właściwego planu żywieniowego, składającego się ze smacznych, urozmaiconych dań z łatwo dostępnych i nie drogich produktów, sprawiało, że wcale nie
odczuwałam głodu. Z czasem pokonuje się pierwsze trudności, wchodzi się w pewien rytm, organizm przyzwyczaja się do stałych pór jedzenia. Stając na wadzę systematycznie notowałam wagę. Każdy utracony kilogram dodawał mi więcej motywacji do dalszego działania. Jestem zupełnie inną osobą nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Magdalena Mańkowska

Pani Ewa zgłosiła się do mnie z wagą przekraczającą 92 kg. Po wnikliwym wywiadzie żywieniowym ustaliłyśmy plan żywieniowy, który z miesiąca na miesiąc przynosił doskonałe efekty. Pani Ewa bardzo sumiennie podeszła do zmian, a jej motywacja i determinacja spowodowała, że osiagnęła wymarzoną wagę w zaplanowanym czasie. Niezwykle miłe było to, ... więcej

Pani Ewa zgłosiła się do mnie z wagą przekraczającą 92 kg. Po wnikliwym wywiadzie żywieniowym ustaliłyśmy plan żywieniowy, który z miesiąca na miesiąc przynosił doskonałe efekty. Pani Ewa bardzo sumiennie podeszła do zmian, a jej motywacja i determinacja spowodowała, że osiagnęła wymarzoną wagę w zaplanowanym czasie. Niezwykle miłe było to, jak przy każdym spotkaniu witała mnie szerokim uśmiechem, gdyż jakość jej życia znacznie się poprawiła, a Pani Ewa zyskała energię i dobre samopoczucie. Duże brawa dla męża Pani Ewy, który bardzo ją wspierał i pomagał przygotowywać posiłki, co z pewnością przyczyniło się do naszego wspólnego sukcesu. Dzięki zmianie nawyków obecnie Pani Ewa waży 71 kg i wygląda świetnie, co widać na zdjęciach.Gratulację!

zwiń

Telefon:

697624844

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk
POKAŻ