Historie sukcesów

Historie sukcesów

Jestem bardziej pogodna i pełna energii

Od rozpoczęcia mojej diety minęło blisko pół roku. Moje odżywianie bardzo się zmieniło.

Ania, Grójec
Osiągnięty cel: -22kg

W ciągu 5 miesięcy terapii zrzuciłam blisko 22 kg

Jem teraz „lżej”, zdrowiej i bardziej regularnie niż przedtem. Ale najważniejsze, że polubiłam swój nowy sposób odżywiania i wiem, że zagości już na stałe w moim życiu.

Były też trudności

Uwielbiam na przykład pizzę. Kiedy jednak Pani Kasia pokazała mi inne smaczne posiłki, przestało mi tego brakować. Wiem też, że okazjonalne odstępstwa nie mają wielkiego znaczenia, dlatego nie muszę się martwić, gdy od czasu do czasu „zgrzeszę”.

Polubiłam ćwiczyć

W moim życiu zmieniłam nie tylko żywienie, ale także styl życia. Przykładam teraz dużą wagę do systematycznych ćwiczeń. Nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningu na siłowni – stało się to moim prawdziwym hobby.

Chciałam przekazać innym

By nie obawiali się wizyty u dietetyka. Żadna dieta na własna rękę nie odniesie takiego skutku jak dieta wspierana przez profesjonalistę. Mogę to powiedzieć, gdyż przed wizytą u Pani Kasi próbowałam chyba każdej możliwej diety.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Katarzyna Zawadzka

Pani Ania pierwszy raz pojawiła się u mnie w gabinecie w sierpniu 2013 roku. Od początku widać było u niej dużą motywację i chęć do działania. Pani Ania pomimo tego, że jest pracującą mamą, znalazła czas na regularną aktywność fizyczną na siłowni, o której wspomniała, że stała się już jej ... więcej

Pani Ania pierwszy raz pojawiła się u mnie w gabinecie w sierpniu 2013 roku. Od początku widać było u niej dużą motywację i chęć do działania. Pani Ania pomimo tego, że jest pracującą mamą, znalazła czas na regularną aktywność fizyczną na siłowni, o której wspomniała, że stała się już jej hobby.

Oprócz redukcji masy ciała, zmieniło się także jej samopoczucie, z wizyty na wizytę widać, że jest bardziej pogodna i pełna energii, o czym niejednokrotnie rozmawiałyśmy. Pani Ania ma wspaniałą rodzinę i znajomych, którzy wspierają ją w dążeniu do celu. Współpraca z Panią Anią jest dla mnie ogromną przyjemnością i daje poczucie, że swoją pracą mogę pomagać innym.

zwiń

Telefon:

+48537468648

Zapraszam do moich poradni: Warka Skierniewice Grójec

Mój dietetyk
POKAŻ