Historie sukcesów

Historie sukcesów

Jednak wszystko jest możliwe

Zainspirowana efektami diety, jakie obserwowałam u córeczki mojej przyjaciółki, postanowiłam spróbować zmienić swój wygląd. I tak oto trafiłam do Poradni Pani Renaty. Po wyjściu z gabinetu pomyślałam, że chyba nie dam rady, to nie dla mnie. Jednakże postanowiłam spróbować. Pomyślałam - co mi szkodzi? I tak zaczęła się moja przygoda z odchudzaniem.

Alina
Osiągnięty cel: -46kg

Żeby schudnąć trzeba jeść

Wielkim zdziwieniem był dla mnie fakt, że porcje przygotowanych posiłków, od których miałam schudnąć, były tak duże! Nie rozumiałam tego na początku! Myślałam, że aby schudnąć trzeba spożywać minimalne ilości jedzenia, a tu niespodzianka - a jednak tkwiłam w błędzie! Zaczęłam jeść regularnie, a przede wszystkim zdrowo! Zero fast food, tłustych przekąsek, ciężkostrawnych potraw. Po pewnym czasie przygotowanie różnorodnych posiłków oraz odmierzanie gramów weszło mi w nawyk. Kilogramy spadały, a to motywowało mnie coraz bardziej do działania! Największą trudnością podczas stosowania diety było dla mnie zrezygnowanie z częstego spożywania słodyczy i wysokokalorycznych przekąsek. Jednak dałam radę i wcale nie były mi one potrzebne!

Nowe, zdrowe nawyki

Dzięki diecie nauczyłam się jeść systematycznie oraz odkryłam w sobie ogromne pokłady samozaparcia. Uwierzyłam w siebie. Po zrzuceniu zbędnych kilogramów czuję się doskonale. Myślę, że wystarczy jak napiszę: Teraz chce się żyć!  Podczas diety czasami ćwiczyłam stosując się oczywiście do wskazówek Pani Renaty. Efekty diety były piorunujące. Z rozmiaru 52 zeszłam do rozmiaru 38/36. Schudłam 46,3 kg w czasie 7 miesięcy. Często na ulicy moi znajomi, których dawno nie widziałam nie poznają mnie. Bliscy bardzo mnie wspierali podczas stosowania diety, za co bardzo im dziękuję.Teraz cieszą się razem ze mną z mojego sukcesu. Tak sobie myślę, że najlepszym podsumowaniem mojej przygody z dietą będzie powiedzenie: „Dla chcącego nie ma nic trudnego!”

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Renata Jeruzalska

Pani Alina trafiła do poradni z otyłością patologiczną gdzie wskaźnik BMI stanowił 41kg/m2 a poziom tkanki tłuszczowej stanowił ponad 50% masy ciała, podwyższony poziom glukozy we krwi. Młoda, dynamiczna kobieta, próbowała swoim pozytywnym nastawieniem do życia ukryć złe samopoczucie. Dziś jest piękną, zgrabną, pełnią życia i przesympatyczną dziewczyną, która swoim ... więcej

Pani Alina trafiła do poradni z otyłością patologiczną gdzie wskaźnik BMI stanowił 41kg/m2 a poziom tkanki tłuszczowej stanowił ponad 50% masy ciała, podwyższony poziom glukozy we krwi. Młoda, dynamiczna kobieta, próbowała swoim pozytywnym nastawieniem do życia ukryć złe samopoczucie. Dziś jest piękną, zgrabną, pełnią życia i przesympatyczną dziewczyną, która swoim postępowaniem zaraża innych do zdrowego odżywiania i pracy nad sobą. Jak sama mówi(…) „skoro ja dałam radę to każdy może”. Pani Alino praca z Panią była czystą przyjemnością, a Pani determinacja w dążeniu do celu jest dla mnie wzorem do naśladowania. Dziękuję za te siedem miesięcy wspólnej pracy. Mocno trzymam kciuki za utrzymanie cudownego wyglądu na bardzo długi czas. Pozdrawiam i z całego serca GRATULUJĘ!

zwiń

Telefon:

+48500149618

Mój dietetyk
POKAŻ