Historie sukcesów

Historie sukcesów

Dzieki pomocy dietetyka i wsparciu rodziny Krzyś schudł 21 kg

Na początku waga Krzysia wynosiła 72kg, obecnie po kilku miesiącach przestrzegania zaleceń dietetycznych oraz regularnej aktywności fizycznej waga pokazuje 51kg.

Krzyś
Osiągnięty cel: -21kg

Co z dietą w szkole?

Współpracę rozpoczęliśmy od zebrania informacji na temat predyspozycji smakowych, które w wieku 12 lat bywają bardzo różne oraz ustalenia godzin, w których Krzysiu mógłby zjadać poszczególne posiłki. Problem jedzenia posiłków w szkole udało się rozwiązać poprzez zastosowanie prostych wariantów ,,kanapkowych", które każdy nastolatek chętnie zjada.

Sporty walki - nowa pasja

W związku ze zmianami nawyków żywieniowych należało zastanowić się również nad wprowadzeniem aktywności ruchowej, tutaj z pomocą przyszedł starszy brat Karol Kruzel (dwukrotny zdobywca brązowego medalu na pucharze świata w kickboxingu oraz mistrz i wicemistrz Polski w Kickboxingu), który powoli wprowadził Krzysia w ,,sportowy świat".

Od nadwagi do Mistrzostw Polski!

Dzięki pozbyciu się zbędnych kilogramów oraz regularnym treningom w lęborskim klubie AGOGAGYM, Krzysiu zdobyl brazowy medal na Mistrzostwach Polski kadetów młodszych w kickboxingu.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Kamil Osowski

Pierwsze pomiary pokazały dośc mocno przekroczone normy centylowe jak na wiek 12 lat, mogło to oczywiście mieć wpływ na potencjalne problemy zdrowotne w przyszłości. Dzięki ogromnemu wsparciu zarówno brata jak i rodziców zakładany plan nie mógł się nie udać. Indywidualnie dopasowana dieta, głównie uwzględniająca predyspozycje smakowe oraz pomoc ze strony ... więcej

Pierwsze pomiary pokazały dośc mocno przekroczone normy centylowe jak na wiek 12 lat, mogło to oczywiście mieć wpływ na potencjalne problemy zdrowotne w przyszłości. Dzięki ogromnemu wsparciu zarówno brata jak i rodziców zakładany plan nie mógł się nie udać. Indywidualnie dopasowana dieta, głównie uwzględniająca predyspozycje smakowe oraz pomoc ze strony ,,osobistego" trenera Karola doprowadziły do spektakularnego wyniku, któy nie tylko widoczny jest w parametrach wagowych ale również w pierwszych sportowych sukcesach młodego zawodnika. Teraz czekamy już nie na spadek kilogramów, tylko na wzrost sportowej formy i kolejne tytuły mistrzowskie.

zwiń

Telefon:

+48504059189

Zapraszam do moich poradni: Lębork Rumia Wejherowo

Mój dietetyk
POKAŻ