DOBRY DIETETYK℠
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Ciągłe głodówki pogarszały moją sytuację...

Od dzieciństwa miałam problemy z nadwagą.. Ciągłe diety, które wymyślałam sama ciągłym głodzeniem się, trwały zawsze kilka tygodni pogarszając moją sytuację. Owszem, udawało mi się zrzucić kilka kilogramów, lecz później nabierałam dwa razy więcej... Wtedy zniechęcałam się jeszcze bardziej.

Kasia
Osiągnięty cel: -28kg

 

Któregoś razu pomyślałam, że może warto zasięgnąć porady specjalisty. Tak trafiłam do Pani Pauliny Matusz.  Już pierwsza wizyta dała mi "siłę do walki" z moimi zbędnymi kilogramami! Pani Dietetyk okazała się bardzo sympatyczną osobą, która potrafiła zmotywować mnie do działania w każdej chwili słabości, bo takie też się zdarzały... Dieta także okazała się wielkim zaskoczeniem dla mnie, ponieważ wyobrażałam sobie, że  oznacza wielkie ograniczenia, a przede wszystkim GŁÓD. Otóż nie, okazało się zupełnie odwrotnie. Nigdy dotąd nie jadłam tyle, co będąc na diecie odchudzającej. A posiłki są naprawdę smaczne i bardzo proste w przygotowaniu. Moja Dieta z Dobrym Dietetykiem rozpoczęła się w październiku 2014 z wagą 104 kg, a dzięki pomocy Pani Pauliny schudłam 28 kg w 10 miesięcy!Teraz czuję się świetnie i myślę, że to jeszcze nie koniec. Zmiana nawyków żywieniowych bardzo mi się spodobała i nie zamierzam wracać do poprzedniego stylu życia.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Paulina Rossudowska

Kasia trafiła do mojej poradni 16 października 2014 roku. Była cichą, niepewną siebie osobą, ale zmotywowaną i zdeterminowaną, aby poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucia poprzez całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia i odżywiania. Słuchała wszelkich moich rad i sugestii odnośnie przebiegu programu żywieniowego oraz na temat aktywności fizycznej i ... więcej

Kasia trafiła do mojej poradni 16 października 2014 roku. Była cichą, niepewną siebie osobą, ale zmotywowaną i zdeterminowaną, aby poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucia poprzez całkowitą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia i odżywiania. Słuchała wszelkich moich rad i sugestii odnośnie przebiegu programu żywieniowego oraz na temat aktywności fizycznej i systematycznie je realizowała. Warto dodać, że Kasia jest młodą mamą i żoną, pracuje na dwie zmiany, ale zawsze potrafiła znaleźć czas na systematyczne, urozmaicone posiłki oraz ćwiczenia. Obecnie Kasia zmieniła się nie do poznania, nie tylko zewnętrznie, ale przede wszystkim wewnętrznie, co widać z każdą kolejną wizytą na jej pięknej, roześmianej twarzy, która emanuje zdrowiem i pewnością siebie. :)

zwiń

Telefon:

603 662 990

Mój dietetyk