Aktualności

None

Wielka metamorfoza II edycja - Poradnia DobryDietetyk w Pniewach

Po trzech miesiącach zmagań akcja Wielka Metamorfoza w Pniewach II edycja dobiegła końca. W sobotę, 09.04.2016 r. odbyło się ostatnie badanie masy i składu ciała w Poradni Dobry Dietetyk w Pniewach, które pozwoliło wyłonić Zwyciężczynię akcji.

Tegoroczną Laureatką została Pani Daria Grześ z wynikiem -18,1 kg, w tym -12,2 kg tkanki tłuszczowej i -14 cm w talii! Drugie miejsce zajęła Pani Martyna Borkowska z wynikiem -9,8 kg, w tym -7,2 kg tkanki tłuszczowej i -9 cm, a trzecie Pani Emilia Perz z wynikiem -9,2 kg, w tym -6,2 kg tkanki tłuszczowej i -7 cm w talii.

Pani Daria otrzymała nagrodę główną, którą jest zmiana wizerunku w tym:

- metamorfoza fryzury pod okiem Bartłomieja Antosza

- zabieg upiększający i makijaż w Natura Spa

- zmiana garderoby w Salonie Odzieżowym Katia

- profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Annę Łuczak (www.zorafoto.pl)

- inne zabiegi będące dopełnieniem metamorfozy np. wizyta w gabinecie dentystycznym Ewi-dent

Na pozostałe Uczestniczki również czekają wspaniałe nagrody takie jak zabiegi upiększające w Natura Spa, stylizacje na galę ufundowane przez Katia Salony Odzieżowe, fryzury wykonane przez Bartłomieja Antosza, wizyta w Centrum Optycznym Michałowska, biżuteria „Dla Ciebie” i wiele innych niespodzianek.

Uczestniczki zapewniają, że już czują się dużo lepiej, ale zamierzają kontynuować rozpoczętą walkę o wymarzone sylwetki. Przed nimi uroczysta Gala Finałowa, będąca zwieńczeniem Ich trzymiesięcznych starań, na której pokażą się rodzinie, znajomym i zgromadzonej publiczności w nowych odsłonach. Organizatorem tegorocznej Gali Finałowej są Salony Odzieżowe Katia. Relację z tego wydarzenia przedstawimy Państwu w kolejnym artykule.

 

autor: Katarzyna Michałowska

źródło: http://michalowska.dobrydietetyk.pl/co-nowego/category/wydarzenia/

Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
POKAŻ