Aktualności

Zdjęcie do wiadomości

Warsztaty "Akademia Troskliwej Mamy" w Bytomiu

Akademia Troskliwej Mamy w M1 Bytom. Zapraszamy wszystkie Mamy wraz ze swoimi maluszkami na cykl warsztatów pt. "Akademia Troskliwej Mamy".

W każdą środę w dniach 12 marca do 2 kwietnia w godzinach 10:00 - 12:00 na terenie "Krainy Dzieci" w M1 Bytom odbywać się będą zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy będą udzielać porad z zakresu opieki nad dzieckiem. Pierwsze warsztaty, w dniu 12 marca dotyczyć będą pielęgnacji dzieci w różnych grupach wiekowych. Profesjonalna położna doradzi w wyborze kosmetyków na różną porę roku, nauczy jak pielęgnować ciemieniuchę i stany chorobowe skóry, opowie jak ważny jest bezpieczny sen i higiena dziecięcego pokoju. 19 marca przewidziane są zajęcia z pierwszej pomocy. Dowiecie się, jak prawidłowo przeprowadzić reanimację, jak opanować drgawki u dziecka, jak opatrzyć urazy i oparzenia, jak pomóc dziecku w przypadku zakrztuszenia oraz jak rozpoznać niepokojące i nietypowe objawy chorobowe. 26 marca to warsztaty z dietetykiem. Dowiecie się, jak prawidłowo skomponować jadłospis dziecka oraz czego należy unikać. Co jeść w czasie karmienia piersią i w jaki sposób kontrolować wagę dziecka. 2 kwietnia "Chustomania". Pokaz wiązania chust i zalety noszenia dziecka w chuście. W każdy dzień warsztatów sesja fotograficzna dla maluszków oraz upominki dla wszystkich od naszych partnerów! Zachęcamy do zgłoszenia udziału telefonicznie pod numerem: 32 28 36 551.

Serdecznie zapraszamy. Szczególnie 26. marca na warsztaty z dietetykiem Esterą Durbacz z Poradni Dobry Dietetyk w Bytomiu. Udział w warsztatach jest bezpłatny,Zachęcamy do zgłoszenia udziału telefonicznie pod numerem: 32 28 36 551

Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
źródło: dobrydietetyk.pl
POKAŻ