Aktualności

Dzień otwarty w Lubartowie

W dniu 9 listopada w Fit & Gym w Lubartowie organizowany jest dzień otwarty. Od godziny 17:00 wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie skorzystać ze szczegółowej analizy masy i składu ciała oraz konsultacji dietetycznych.

Zachęcamy do bezpłatnego skorzystania z siłowni w godzinach 9-21, a o godz. 16:00, 18:00 i 20:00 zapraszamy na bezpłatne zajęcia z treningu obwodowego z profesjonalnym trenerem. Ponadto od godz. 17.00 odbywać się będą bezpłatne konsultacje z dietetykiem z sieci Dobry Dietetyk, Marzeną Chudek.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 508 558 692.

Fit & Gym Fitness Club to największy, klimatyzowany obiekt w Lubartowie, zajmuje powierzchnię 300 m2 i wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt siłowy i aerobowy. Do dyspozycji ćwiczących są wykwalifikowani instruktorzy, którzy konsultują każdego nowego klienta oraz układają profesjonalny plan treningowy. Ponadto na bieżąco będą służyć fachową radą i opieką  oraz zweryfikują postępy w realizacji każdego indywidualnego planu treningowego.

W Fit & Gym można również umówić się na konsultacje z dietetykiem z Poradni Dobry Dietetyk, który przeprowadzi m.in. ocenę wagi oraz budowy ciała, co pozwoli opracować docelowo prawidłowy program dietetyczny.

POKAŻ