Aktualności

Zdjęcie do wiadomości

Akcja "Metamorfozy" w Kielcach

Trwa akcja "Metamorfozy” w Kielcach. Pani Joanna odkrywa swoje piękno. 45 dni - czyli jak w krótkim czasie z pomocą specjalistów zmusić ciało i umysł do współpracy.

Już od 2 tygodni trwa przemiana uczestniczki Metamorfoz. Pani Joanna jest aktywna fizycznie i zdrowo się odżywia, Przed nią jeszcze miesiąc zmagań przed finałem akcji. Dzięki wsparciu specjalistów, Joanna ponownie odkryje w sobie piękno i być może stanie się motywacją do kolejnych pozytywnych przemian innych osób.

O tym, jak ważna jest właściwa dieta, nikogo przekonywać nie trzeba. Dlatego też, przemiana Joanny rozpoczęła się od wizyty u dietetyka.

- Każdy jadłospis dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta- mówi dietetyczka, Magdalena Kotwica, która już od czterech lat prowadzi gabinet Dobry Dietetyk w Kielcach - Dla pani Joanny opracujemy program żywieniowy o odpowiednich proporcjach białek, węglowodanów i tłuszczów, w którym uwzględniony zostanie wiek pacjentki, poziom aktywności fizycznej, stan zdrowia, a także masa ciała i zawartość procentowa tłuszczu w organizmie- dodaje.

Oprócz odpowiednio opracowanego programu żywieniowego, pani Joanna trenuje squasha.

- Gracz poddany jest intensywnemu wysiłkowi interwałowemu, co oznacza, że okresy szybkiego ruchu następują na przemian z momentami wolniejszymi - zdradza menadżer klubu Squash Korona, Maciej Kędracki.

- Ciągłe zmiany tempa gry powodują, że przez niemal 80% czasu serce gracza pracuje na najwyższych obrotach. To właśnie dlatego osoby uprawiające squasha mogą pochwalić się świetną kondycją i nie mają problemów z sercem - dodał.

"Metamorfozy” to akcja organizowana przez Targi Kielce i Klub Kobiet Aktywnych. Spośród zgłoszonych kandydatek, wybrana została pani Joanna. To przed nią otworzyła się niezwykła szansa na skorzystanie z cyklu bezpłatnych porad u specjalistów. Efekty metamorfozy będzie można podziwiać już 30 listopada podczas IX Targów Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS. Pani Joanna i osoby odpowiedzialne za jej przemianę, podzielą się wrażeniami z metamorfoz i uwaga! Wyłonimy kandydatkę do przyszłorocznej przemiany.

Pani Joanna, ćwiczy pod okiem trenera, a o jej dietę dba specjalista. Jednak to nie wszystko. Przed nią jeszcze m.in. zajęcia z trenerem personalnym, wizyta u fryzjera, kosmetyczki i stylisty.

Zapraszamy do śledzenia przemiany
na FB : www.facebook.com/events/1424842211072584 oraz
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131104/ZDROWIEIURODA010102/131109717

Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
Zdjęcie w galerii wiadomości
źródło: dobrydietetyk.pl
POKAŻ