Historie sukcesów

Historie sukcesów

Nieoczekiwane zmiany na lepsze

Na artykuł o akcji metamorfozy „Bądź w formie na sylwestra” - organizowanej przez Wrocławski Aquapark oraz Poradnię Dobry Dietetyk Monika Biziel - trafiłam przez przypadek na godzinę przed końcem wysyłania zgłoszeń i w sumie się nad tym nie zastanawiałam dlaczego się zgłosiłam. Stwierdziłam, że nic nie tracę, a jeśli zostanę wybrana to wiele mogę zyskać. Tak jak napisałam w zgłoszeniu mogę zmienić dużo w swoim życiu na lepsze i chyba jak do tej pory mi się udaje realizować cel.

Natalia
Osiągnięty cel: -

Dobre nawyki częścią mojego dnia

Najtrudniejszym wyzwaniem na początku było dla mnie pogodzenie zajęć na uczelni z aktywnością fizyczną, ale to było na początku. Teraz dodatkowo jeszcze pracuję i znajduję czas na to, żeby spotkać się ze znajomymi albo zwyczajnie się trochę ponudzić w domu. Czuję się świetnie, nawet przestałam wchodzić na wagę, po tym jak zmieściłam się w spodnie sprzed dwóch lat. Nie ma chyba większej motywacji do kontynuowania diety i ćwiczeń, a kilogramy z czasem zlecą.

Nowy Rok nowe wyzwania

Z pewnością po Nowym Roku w dalszym ciągu będę kontynuować dietę i ćwiczenia, bo czuję się bardzo dobrze i wszystko to jest z korzyścią dla mojego zdrowia, a to jest chyba najważniejsze. Nawet przeszła mi taka myśl przez chwile, że gdy osiągnę swój cel, nie zacząć zachęcać ludzi z takim problemem jak ja do pracy nad sobą, ale to wszystko przede mną jeszcze.

 

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Monika Biziel

Pani Natalia rozpoczynała swoją przemianę z niewielkimi pokładami motywacji. Poprzednie próby zrzucenia masy ciała skończyły się niepowodzeniem. Nie pomagał jej w tym intensywny tryb życia – łączenie pracy ze studiami. Od początku naszej współpracy wyzwaniem było opracowanie diety, która odpowiadałaby dynamicznemu trybowi życia Pani Natalii. Dzięki wspólnej pracy udało nam ... więcej

Pani Natalia rozpoczynała swoją przemianę z niewielkimi pokładami motywacji. Poprzednie próby zrzucenia masy ciała skończyły się niepowodzeniem. Nie pomagał jej w tym intensywny tryb życia – łączenie pracy ze studiami. Od początku naszej współpracy wyzwaniem było opracowanie diety, która odpowiadałaby dynamicznemu trybowi życia Pani Natalii. Dzięki wspólnej pracy udało nam się zmienić nawyki żywieniowe. Pani Natalia nie tylko zrozumiała jak powinny wyglądać Jej posiłki, ale przekonała się jak wpływają na jej jakość życia. Każdemu życzę takiego sukcesu – nabycia dobrych nawyków żywieniowych. Tylko taki sukces jest trwały, a Pani Natalia osiągnęła go mimo natłoku codziennych obowiązków.

zwiń

Telefon:

733 814 205

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk
POKAŻ