DOBRY DIETETYK℠
facebook

Aktualności

Zdjęcie do wiadomości

Zdobądź piękne ciało na lato

Ruch obok zbilansowanej diety jest niezbędnym elementem do uzyskania wymarzonej sylwetki oraz pełnego energii, zdrowego ciała. Dlatego chcemy zaprosić Cię do naszego fitness klubu a tym samym dać możliwość zadbania o swoją sprawność fizyczną.

Tylko dla klientów dobrydietetyk.pl przygotowaliśmy specjalne 7-dniowe zaproszenia! Przyjdź i skorzystaj z pełnego pakietu naszych usług!

Do Twojej dyspozycji będą:

  • Opieka trenerska na najwyższym poziomie.cChcesz zrzucić zbędne kilogramy? Poprawić kondycję? Czy może popracować nad rzeźbą swoich mięśni? Już na pierwszym spotkaniu nasz trener specjalnie dla Ciebie- w zależności od celu jaki chcesz osiągnąć- ułoży indywidualny program ćwiczeń. Dzięki temu będziesz wiedzieć w jaki sposób ćwiczyć na maszynach i z jakich zajęć najlepiej korzystać.
  • Najnowocześniejsze na świecie maszyny do treningu  negatywnego X-FORCE. Jesteśmy jedynym klubem fitness w Polsce, który posiada tak innowacyjny sprzęt jakim jest X-Force. Przekonaj się jak szybko i efektywnie zwiększysz siłę swoich mięsni oraz udoskonalisz rzeźbę swojego ciała.
  • Poprawiające kondycję i pomagające spalić nadmiar tkanki tłuszczowej zajęcia Programu Spinning. Ten typ aktywności na pewno spodoba się nie tylko fanom długich wycieczek rowerowych. Spinning to zupełnie nowa forma zajęć grupowych, prowadzona przy specjalnie dobranej muzyce i oświetleniu, pod okiem instruktora. Pokaż na co Cię stać! Pokonaj własne granice!
  • Dostarczające masę pozytywnej energii treningi grupowe.

Daj się ponieść dźwiękom i poczuj przypływ radosnych endorfin. Wybierz zajęcia idealne dla Ciebie i Twoich potrzeb. Ogromna dawka pozytywnych emocji gwarantowana!

Zdobądź piękne ciało na lato! Odbierz specjalne zaproszenie w Salonie Zdrowia i Urody  Margaret Madey i zadzwoń by umówić się na pierwsze spotkanie z trenerem (tel. 618339581).

Liczba bezpłatnych zaproszeń ograniczona.

OFERTA SPECJALNA!

Klienci dobrego dietetyka.pl na spotkaniu z trenerem otrzymują  10% rabat na karnet do naszego klubu.

NAUTILUS Traning Center
ul. Chwiałkowskiego 34, 61-553 Poznań
tel. 618 339 581
e-mail: nautilus@nautilus.pl