DOBRY DIETETYK℠
facebook

Aktualności

Zdjęcie do wiadomości

Fitness Mix Maraton dla Gosi

Dobry Dietetyk wspiera FITNNESS MIX MARATON w Kazimierzu Biskupim - imprezę charytatywną.

11 MAJA 2013 roku w godzinach 15:00-19:00 w Hali Sportowej w Kazimierzu Biskupim odbędzie się Fitness Mix Maraton z Białą Sobotą!

Organizatorzy Maratonu zapewniają moc atrakcji dla wszystkich ludzi dobrego serca i chcących wspierać potrzebujących "Duży zastrzyk fitnessu plus porady medyczne – na zdrowie! A wszystko to dla Gosi – młodej 26 letniej dziewczyny, która w 2007 uległa wypadkowi samochodowemu jako pasażer pojazdu uciekającego przed „piratem drogowym”. W wyniku wypadku uległa wielu obrażeniom. W chwili obecnej, po amputacji nogi porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo to walczy! Wszelkie zyski z akcji zostaną przeznaczone na jej rehabilitację.

W maratonie wezmą udział instruktorzy zumby, TMT oraz jogi. Podczas trwania zajęć w których będą mogli uczestniczyć WSZYSCY zainteresowani, będzie trwała również akcja BIAŁEJ SOBOTY z myślą o naszych rodzicach i dziadkach jak również nas samych. Biała sobota – możliwość sprawdzenia swojego ciśnienia, poziomu cukru, porozmawiania z dietetykiem oraz położenie się do masaży wykonanego przez specjalistów w tej dziedzinie jak również konsultacja odnośnie swojej sprawności i ewentualne porady.
Wszystkich bardzo zachęcamy do udziału!!

Więcej informacji na facebook-u pod adresem: https://www.facebook.com/events/350886821698386/