Przykładowe menu od dietetyka

Ocena:
0
Witam serdecznie,
Mam prośbę czy może mi ktos przesłać przykładowe menu na jeden dzień, który ma rozpisany od dietetyka. Bo ja również skorzystałam z usług dietetyka, ma rozpisana dietę, ale jakoś nie widzę rezultatów. Mi rozpisała na jeden dzień 1500 kcl. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

1 odpowiedź

Ocena:
0
Mam bardzo podobny problem. Moja ppm to 1300 kcal. Dietetyk ułożył mi dietę właśnie 1300 kcal w celu redukcji. Przykładowy jadłosopis:
I śniadanie: chleb razowy 60 g z niskotłuszczowym serkiem kanapkowym, polędwic + warzywo - 220 kcal
II śniadanie: jogurt naturalny 150 g + otręby pszenne, jabłko - 220 kcal
obiad: filet z kurczaa 120 g, ryż biały 50 g, marchewka z groszkiem na oliwie + sok pomidorowy - 430 kcal
przekąska: baton knopers - 130 kcal
kolacja: jak I śniadanie

Też nie schudłam ani grama mimo trzymania diety. Szczerze mówiąc jak dla mnie nie pasuje mi ryż biały (czemu nie brązowy) i batonik knopers na diecie? troche dziwne
Witam Panie, na forum nie podajemy konkretnych jadłospisów, przede wszystkim dlatego, że dla każdego pacjenta opracowywany jest indywidualnie. W swojej pracy ustalając menu dla każdego pacjenta nie tylko biorę pod uwagę PPM, ale również analizuję dotychczasowy sposób odżywiania, stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe pacjenta itd., i dopiero wtedy przygotowuję jadłospis. Co jadłospisu, to ryżu białego i batonu raczej bym nie poleciła w diecie, chyba że miałoby się to przytrafić w jadłospisie 1 raz w tygodniu :-) no i jeszcze jedno, czasem na efekty trzeba troszkę poczekać, ważna jest konsekwencja i cierpliwość, jak tego nie zabraknie, to efekty wkrótce będzie widać :-)
odpowiedz w tym wątku