Nie potrafie schudnac

Ocena:
0
Witam mam na imie Kinga mam 20 lat waze 86 kilo i mierze 170 cm , moim problemem jest schudnac co najmiej 20 kilo wygladam jak potwor moj zwiazek sie przez to rozpada... mam 3 letniego synka przytylam tak po ciazy . przez te 3 lata probowalam schudnac ale nie ma zadnych rezultatow nie mam dostepu do silowni basenu itd zaznaczam od razu na jakies wyspecyfikowane diety tez mnie nie stac . blagam czy ktos moze mi doradzic co mam zrobic zeby schudnac ? zeby zrobic chociaz krok w tym kierunku? z gory dziekuje.

2 odpowiedzi

Ocena:
0
Pani Kingo z chęcią Pani pomogę, ale proszę mi napisać jak się Pani dokładnie odżywia, co Pani zjada na każdy posiłek, co pije i z jaką częstotliwością spożywa Pani posiłki, oraz proszę powiedzieć czy jest Pani zdrowa, jak u Pani z TSH, pozdrawiam.
16.02.2013 22:57
Przyjmuję w poradniach:
Biała Podlaska • Mińsk Mazowiecki • Mszczonów • Siedlce • Warszawa
mgr Aldona Kopczyńska
Dobry Dietetyk
Witam mam 23 lata jestem mama 2 letniego synka. przed ciaża ważyłam 62 kg teraz waże 89 kg i nie nie moge w zaden sposób schudnąć , stosowała diety, kapuściana i nic z tego nie wyszło, brałam rózne środki CIDREX PLUS, cla z zieloną herbata i zadnych efekrów, juz nie wiem co robic......pomocy.

PS. posiłki jadam co godziny i jest ich 4, ostTNI POSIŁEK ZJADAM O 16
Odpowiedz w tym wątku